JavaScript Developer

PGB HR

7 000 - 10 000 zł netto

Język programowania
Baza danych
Framework

Agencja Personalna PGB HR dla swojego stałego Klienta - firmy z sektora IT zajmującej się dostarczaniem informatycznych rozwiązań mapowych poszukuje osoby na stanowisko: JavaScript Developer

Opis stanowiska:

• Tworzenie i rozwój aplikacji kartograficznych,
• Tworzenie interfejsów użytkownika aplikacji internetowych,
• Tworzenie interfejsów programistycznych do aplikacji bazujących na mapach pracodawcy,
• Integracja aplikacji pracodawcy z systemami firm trzecich,
• Korzystanie z systemów kontroli wersji.

Klient oferuje:

• pracę na samodzielnym stanowisku,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
• bogaty pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,
• praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

Wymagania

Wymagania:
• znajomość Java Script (Prototype, Ext JS, jQuery)
• znajomość relacyjnych baz danych
• znajomość języka SQL
• znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy ze standardami XHTML/CSS/XML,
• znajomość technologii WebServices, Mile widziane:
• znajomość języka C#
• umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych
• administrowanie serwerami MS Windows Server i MS SQL Server