Java Technical Leader

Grupa Most Wanted!
Język programowania
Baza danych
Framework
Narzędzia
Inne

Dla Naszego Klienta, należącego do jednej z największych firm międzynarodowych w branży rozrywkowej/medialnej, w wyniku dynamicznego rozwoju i tworzenia nowego zespołu/działu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: JTL/2016/MF

Firma oferuje:

• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
• Stabilne zatrudnienie w kreatywnym i innowacyjnym środowisku (umowa o pracę lub inna forma współpracy);
• Udział w realizacji międzynarodowych projektów;
• Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach;
• Przyjazną atmosferę pracy;
• Prywatną opiekę medyczną;
• Pakiet benefitów pracowniczych.

Wymagania

Obowiązki:
• Współtworzenie nowego zespołu/działu;
• Projektowanie oraz implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami klienta;
• Kierowanie zespołem projektowym.
• Prowadzenie do rozwoju aplikacji;
• Definiowanie projektu technicznego i wskazówek w celu spełnienia oczekiwań;
• Definiowanie planu projektu, koordynacja deweloperów oraz zapewnienia przestrzegania terminów;
• Wsparcie testowania, wspomaganie użytkowników podczas wdrażania;
• Wsparcie techniczne na różnych etapach cyklu życia oprogramowania;

Wymagania:
• Przynajmniej 5 lat doświadczenia jako Java Developer;
• Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
• Znajomość Java 1.7 I 1.8: CDI/Spring, JEE;
• Umiejętność pisania testów jednostkowych, TDD, test mocking;
• Znajomość serwerów aplikacji (przynajmniej Tomcat);
• Znajomość SQL i MS SQL;
• Znajomość oprogramowania Git, Jira, Jenkins;
• Znajomość narzędzi Maven, Selen (bądź podobny);
• Znajomość ciągłej integracji;
• Wiedza o rozwoju HA aplikacji
• Dobra znajomość systemu Linux
• Znajmość języka angielskiego umożliwiającego swobodną komunikację

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku angielskim oraz polskim poprzez serwis 4programmers.net.

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w niniejszej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr. 133 poz. 883)."