C++ Game Developer

KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa
Język programowania

Dla niezależnego studia GameDev, jednego z liderów wśród producentów gier na urządzenia mobilne, szukamy pełnych pasji C++ Game Developerów do stałej współpracy. Oferujemy:
- Możliwość rozwoju w ciekawej branży w nowoczesnym, dobrze zlokalizowanym i wyposażonym biurze
- Elastyczne godziny pracy
- Atrakcyjne, ponadrynkowe wynagrodzenie
- Pakiet benefitów pozapłacowych
- Pomoc w relokacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) zgodnie z regulaminem portalu.

Wymagania

Opis stanowiska:
- Programowanie najlepszych i najwydajniejszych gier w oparciu o Unreal Engine 4, umożliwiający wykorzystanie największej wydajności urządzeń mobilnych
- Praca w dynamicznym środowisku, opartym o metodyki agile
- Tworzenie dokumentacji projektowej i technicznej Wymagania:
- Co najmniej 2-letnie doświadczenie w programowaniu
- Umiejętność programowania, optymalizacji i analizy kodu C++
- Doświadczenie w programowaniu na urządzenia mobilne
- Mile widziane doświadczenie w tworzeniu gier i znajomość silników Unreal Engine, Unity3D
- Dobra znajomość języka angielskiego

Metodologia pracy

O KUBO Sp. z o. o. Spółka komandytowa

Specjalizujemy się w outsourcingu oraz rekrutacji (head hunting’u) etatowych ekspertów IT, którzy pracują bezpośrednio u naszych Klientów. Stanowiska, na które rekrutujemy obejmują całe spektrum procesu tworzenia oprogramowania i dotyczą programistów, projektantów, analityków, administratorów, testerów, jak i architektów IT i specjalistów od konfiguracji, doświadczonych zarówno w projektach wysoko- jak i niskopoziomowych, na platformy, mobilne, webowe oraz desktopowe.