Scala Developer

SoInteractive
Język programowania
Narzędzia

Programując lubisz zwięzłość, minimalizm i brak ograniczeń? Wiesz, że elastyczność Scali jest jej prawdziwą supermocą? Wybierz język przyszłości i przecieraj z nami szlaki tworząc innowacyjne aplikacje jako Scala Developer.

Wymagania

Twoje zadania:
  • Wdrażanie funkcjonalności zgodnie ze specyfikacja (również na gruncie współpracy - programowanie w parach oraz działań z zakresu R&D)
  • Opracowanie oraz utrzymanie dokumentacji technicznej wdrożonych przez siebie rozwiazań
  • Pomoc w otrzymaniu wysokiej jakości kodu wytwarzanego przez zespół developerski (realizacje Code Review)
  • Przygotowanie testów jednostkowych, współpraca z działem QA
Wymagania:
  • dobra znajomość języka Scala
  • znajomość zagadnień programowania współbieżnego oraz systemów rozproszonych
  • znajomość zagadnień związanych z nierelacyjnymi bazami danych
  • znajomość obiektowych wzorców projektowych
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej
Mile widziane:
  • znajomość frameworków Play Framework, Akka, Spray
  • znajomość metodologii Agile/SCRUM
  • praktyczna znajomość środowiska Linux (Ubuntu)

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Kompleks sportowy (siłownia, basen, sauna)
  • Dowolna forma zatrudnienia
  • Słodkości w każdy piątek
  • Konferencje
  • Szkolenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pokój gier
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Darmowy parking
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Kuchnia
  • Karta multisport (lub podobna)

O SoInteractive

Engagement Driven Lab
Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu nowych technologii i kreacji. Łączymy know-how w dziedzinie grywalizacji z najnowszymi narzędziami, tworząc rozwiązania B2B, B2C i B2E, które budują zaangażowanie użytkowników na całym świecie. Za pomocą mechanizmów gier i Internet of Things dostarczamy produkty pozwalające na budowę motywacji, zmianę ludzkich zachowań czy efektywne zarządzanie czasem. Wiedza z zakresu programowania, testowania, user experience, grafiki, zarządzania projektami i koncepcji kreatywnych pozwala nam tworzyć projekty dla największych marek z Europy, Azji oraz obu Ameryk.