Software QA Engineer

New-Invest
  • Umowa o pracę Umowa

  • 2017 Rok założenia firmy

Opis oferty

Software QA Engineer Miejsce pracy: Poznań
Wynagrodzenie: 5 000 – 8 000 netto (UoP)
Czas rozpoczęcia pracy: od zaraz
Współpraca stała, długofalowa, stacjonarna
Ilość wakatów: 1

Oferujemy:
- Praca w centrum Poznania przy prestiżowych projektach w środowisku wielojęzycznym
- Udział w szkoleniach oraz kursach językowych
- Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu
- Przyjazną atmosferę w zespole, który pracuje dla klientów z całego świata
- Pracownikom zapewniamy nie tylko atrakcyjne wynagrodzenie, ale też ścieżkę rozwoju: rozmowy roczne, które wiążą się z omawianiem dotychczasowej pracy, perspektyw, podwyżek i bonusu
- Pakiet socjalny ( prywatną opiekę medyczną, kartę fitness)
- Coroczne zespołowe wycieczki
- Cotygodniowe lunche w siedzibie firmy

Wymagania

Opis stanowiska:
Poprawienie jakości wdrażanych systemów poprzez
- Utrzymanie i rozwój środowiska realizującego continuous integration,
- Konstruowanie i utrzymywanie automatycznych testów systemu,
- Stworzenie narzędzi wspierających proces automatycznego deploymentu,
- Dbanie o wersjonowanie wdrażanych systemów. Wymagania:
- Znajomość GIT
- Znajomość języków skryptowych umożliwiających automatyzację procesów
- Przynajmniej podstawowa znajomość programowania w .NET
- Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i SQL
- Doświadczenie w testowaniu systemów webowych
- Bardzo dobra znajomość w j. angielskim