Internet Analyst

Gemius SA
Język programowania
Narzędzia

Zakres obowiązków: Dołączysz do Działu Analiz odpowiedzialnego za przygotowywanie raportów i analiz z realizowanych w firmie badań.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie m.in.:

  • przetwarzanie i analiza danych,
  • przygotowywanie raportów w języku polskim i angielskim,
  • bieżąca pomoc analitykom z zespołu w realizacji poszczególnych etapów analiz.

Wymagania

Nasze wymagania: Jeżeli jesteś absolwentem/absolwentką lub studentem/studentką ostatniego roku na jednym z kierunków ścisłych,
a poza tym charakteryzuje Cię:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w środowisku Linux/Unix®,
  • dobra znajomość języka Python,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu zagadnień związanych z internetem,
  • pracowitość, dokładność, dociekliwość,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i inicjatywa,
to chcielibyśmy Cię poznać.

Dodatkowym atutem będzie znajomość narzędzi umożliwiających przetwarzanie plików tekstowych, np. awk, grep, sed oraz znajomość relacyjnych baz danych.

Metodologia pracy

Oferujemy

  • Karta multisport (lub podobna)
  • Kuchnia
  • Darmowe przekąski
  • Darmowa kawa i inne napoje
  • Prywatna opieka zdrowotna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia
  • Konferencje
  • Prysznic
  • Telefon służbowy
  • Masaże biurowe

O Gemius SA

Gemius to polska firma, która doradza przedsiębiorcom, jak wykorzystywać internet w biznesie. Od 1999 roku bada internautów pod kątem korzystania z mediów cyfrowych, tworząc w ten sposób unikalny socjodemograficzny profil e-konsumentów. Mierzy oglądalność stron www i aplikacji, a także materiałów audio i wideo z poszczególnych źródeł ruchu, tj. komputerów, tabletów i smartfonów. Gemius działa w ponad 30 krajach w Europie, Afryce Północnej i na Bliskim Wschodzie (region EMEA), a w 14 z nich posiada oddziały. Jego klientami są reklamodawcy, wydawcy, domy mediowe, agencje reklamowe i firmy z sektora e-commerce. Prowadzone przez firmę badania realizowane są zgodnie z zasadami międzynarodowego kodeksu ICC/ESOMAR.

Tworzymy własną technologię przetwarzania i składowania danych. W swoich systemach przechowujemy setki miliardów rekordów i przetwarzamy setki terabajtów danych.
Odwiedź nas na naszym profilu na Facebook-u.