SAP BASIS Consultant

Grupa ProfAs Sp. z o.o.

9 000 - 14 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

Baza danych
Inne

Opis oferty

Wymagania:
- minimum 3 lata doświadczenia
- znajomość administracji bazy danych MS SQL Server
- znajomość ERP System
- znajomość architektury SAP
- znajomość platformy SAP NetWeaver
- mile widziana znajomość administracji baz danych Oracle
- znajomość podstaw programowania
- umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
- umiejętność analitycznego myślenia i planowania pracy
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:
- rozwiązywanie problemów związanych z SAP Basis
- uczestnictwo we wdrożeniach systemu SAP
- pomoc w migracji systemu SAP ERP do BW w systemie Windows, MS SQL DB
- instalacja systemu SAP ERP w systemie Windows, MS SQL DB
- wspomaganie projektowania optymalnej architektury technicznej i wstępnego doboru systemu do nowego systemu krajobrazu

Oferowane:
- stabilna forma zatrudnienia w międzynarodowej firmie
- satysfakcjonujące wynagrodzenie (9-14 tys. Brutto)
- praca w biurze we Wrocławiu lub możliwość pracy zdalnej