ASP.Net

New-Invest

4 000 - 9 000 zł netto

  • Kontrakt Umowa

Język programowania
Framework
Inne

Opis oferty

Miejsce pracy: Kraków

Preferowana forma współpracy: B2B

Klient: Firma będąca wiodącym dostawcą zintegrowanych rozwiązań informatycznych
w zakresie zarządzania i administracji. Istnieje w branży od 20 lat.

Firma oferuje:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (+ kartę multisport)
- Długoterminową współpracę
- Szkolenia, finansowanie egzaminów na certyfikaty
- Szkolenia z języka angielskiego
- Możliwość rozwoju w firmie, będącej liderem na międzynarodowym rynku w
swojej branży

Wymagania

Obowiązki:
- Projektowanie i rozwijanie wielowarstwowej aplikacji webowej w
technologiach .NET Framework, C#, ASP.NET Web Forms, ASP.NET MVC 5,
jQuery
- Analiza wymagań biznesowych i implementacja specyfikacji
funkcjonalnej/technicznej
- Projektowanie i programowanie baz danych MS SQL Server

Wymagania:
- Praktyczna znajomość ASP.NET Web Forms i/lub ASP.NET MVC
- Praktyczna znajomość języków programowania C#, SQL, javascript
- Umiejętność projektowania i programowania baz danych (SQL Server),
optymalizacji zapytań
-  Komunikatywna znajomość j. angielskiego
-  Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
-  Mile widziane wykształcenie informatyczne/techniczne