Programista Java/JavaScript

ITFS sp. z o.o.

5 000 - 12 000 zł netto

  • Umowa o pracę Umowa

  • 6-10 pracowników Rozmiar firmy

  • 2012 Rok założenia firmy

  • http://www.itfs.pl WWW

Język programowania
Inne

Poszukujemy ambitnych Developerów zainteresowanych pracą projektową w zespole,chętnie podejmujących nowe wyzwania i własne inicjatywy.

Do aplikowania zapraszamy również programistów z mniejszym doświadczeniem komercyjnym. Oferta stanowi doskonałą okazję na zdobycie wielu cennych doświadczeń w realizacji prac przy złożonym i interesującym projekcie integracyjnym w branży telekomunikacyjnej.

Podstawowe informacje:

Miejsce pracy: Warszawa
Tryb pracy: Cały etat
Termin rozpoczęcia: styczeń/ luty 2014
Czas trwania kontraktu - 6 mies. z możliwością przedłużenia
Wynagrodzenie: 5 000 – 12 000 zł, uzależnione od doświadczenia, przy kontrakcie podnosimy stawki,
Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do indywidualnego ustalenia).

Wymagania

Wymagania stawiane przed kandydatem: Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne (również studenci IV i V roku studiów), min. średnie,
Min. 2 letnie doświadczenia w prgramowaniu w językach obiektowych lub 1 rok doświadczenia w Javie,
Doświadczenie w programowaniu w Java i JavaScript,
Znajomość CSS,
Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych.

Zakres zadań na stanowisku:

Programowanie front-endu dla Siebel Open-UI,
Programowanie aplikacji webowych,
Udział w projekcie integracyjnym, współpraca z zespołem projektowym,
Dbałość o wysoką jakość wykonywanych rozwiązań.

Metodologia pracy

O ITFS sp. z o.o.

Nowoczesna Kadra IT
ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma wprowadzająca nowoczesne rozwiązania w obszarze IT. Oferujemy zaawansowane usługi informatyczne dla przedsiębiorstw oraz outsourcing specjalistów IT.
Swoim zasięgiem obejmujemy zarówno rynek polski jak i rynki europejskie. Realizujemy projekty wewnętrzne oraz projekty na zlecenie naszych klientów.

Świadczymy usługi z zakresu wdrożeń systemów informatycznych (ERP, CRM), outsourcingu kadry IT oraz migracji systemów do chmur obliczeniowych.

W związku ze wzrostem zainteresowania naszymi usługami nawiążemy współpracę z Developerami oraz konsultantami w obszarze IT.