Mendoza
2019-03-07 09:15

First session at next meeting of #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers will be delivered by Mark Radacz. Mark will talk about "Xamarin MVVM + Blockchain":

Introduction to understanding Blockchain technology
Introduction to Azure Blockchain Workbench
Build mobile wallet for Cryptocurrency like Bitcoin using Xamarin Forms + MVVM
How Wallet Transaction Works
How "Blockchain Client" for users to generate wallets and send coins
Why Cryptocurrency is the Future?

Mark Radacz
#HusbandFatherLife-L­­­ongMateGeekSpeaker­.­. Sr Mobile Architect at Mobile RAD Solutions­­, 26+ years hands-on experience in object oriented software analysis, design and development, Microsoft MVP, Xamarin MVP, X-platform mobile architect-consultant, Certified Xamarin Mobile Developer, founder of www.MDUGJax.com, www.NFLXUG.com and www.NFLBA.io

Join us at 14th of March. Registration for event 👉https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/259484476/

Mendoza
2018-09-17 23:34

📣 Grupa #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers będzie miała przyjemność gościć Mariusza Łobejko na nadchodzącym 12 spotkaniu. Mariusz przygotował dla Was temat:

"Xamarin|React Native|Java|Kotlin|Objective-c|Swift - do czego używam i czym się kieruje wybierając technologię - subiektywna ocena Product Ownera"

🗓Kiedy: środa 26 września 17:45

Zapraszamy do zapisów przez Meetup ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/254453995/ ⬅️

Mendoza
2018-09-13 18:30

Grupa #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers zaprasza na #12 spotkanie! Przygotowałem dla Was sesję "Architektura aplikacji Xamarin.Forms":

Każdy programista Xamarin.Forms staje przed wyborem frameworka do MVVM. A jakbym zaproponował Ci, żebyś nie wybierał żadnego? Pokażę jak stworzyć solidną oraz testowalną architekturę aplikacji wykorzystując prawie wyłącznie to co ma do zaoferowania Xamarin.Forms.

🗓Kiedy: środa 26 września 17:45

Zapraszamy do zapisów przez Meetup: https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/254453995/

Mendoza
2018-08-24 22:09

Co może być lepsze od dwóch prezentacji na #11 spotkaniu #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers? 🤔 Oczywiście trzy prezentacje ❗️ Ewa Marciniak przygotowała dla Was temat "Wszystkie pytania, które chciałeś zadać gdy zapada niezręczna cisza":

Znasz to uczucie, gdy jesteś na rozmowie rekrutacyjnej, wszystko jest miło, aż do momentu kiedy osoba, z którą rozmawiasz zadaje to osławione pytanie „A czy Ty masz może do mnie jakieś pytania?”?

Wielu z nas zapomina jak potrzebne jest zadawanie pytań w czasie rozmowy rekrutacyjnej. Podczas mojej prezentacji, będę chciała opowiedzieć ci trochę więcej o tym jakie pytania zadawać na rozmowie, tak żeby mieć z tego dla siebie jak najwięcej, ale też jak reagować w sytuacjach kiedy druga strona nie umie na nie odpowiedzieć.

🗓Kiedy: środa 29 sierpnia 17:45
📍Miejsce: biuro firmy Appriss, biurowiec Warsaw Corporate Center, ul. Emilii Plater 28

Wstęp wolny. Zapisy przez Meetup: ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/253766273/ ⬅️

Mendoza
2018-08-22 22:05

❗️ "Flutter for Xamarin devs" - tak brzmi tytuł drugiej prezentacji na nadchodzącym spotkaniu grupy #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers. Sesje poprowadzi Mateusz Wojtczak. Zobaczcie opis:

Czy na rynku mobilnych technologii crossplatformowych jest jeszcze miejsce między #ReactNative i #Xamarin? Co odróżnia #Flutter od reszty i dlaczego warto się nim zainteresować? Będzie trochę live codingu i trochę o tym, czy Flutter jest już gotowy do komercyjnych zastosowań. Będzie też o wrażeniach z procesu powstawania i publikacji mojej pierwszej aplikacji w tej technologii dla #iOS i #Android.

🗓Kiedy: środa 29 sierpnia 17:45
📍Miejsce: biuro firmy Appriss, biurowiec Warsaw Corporate Center, ul. Emilii Plater 28

Zapraszamy do zapisów przez Meetup ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/253766273/ ⬅️

Mendoza
2018-08-17 12:40

💣BOOM❗️Pierwszym prelegentem #11 spotkania grupy #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers będzie Tomasz Kołosowski i wystąpi z tematem "Xamarin + Web, czyli jak zbudować most między światami.". Zobaczcie opis:

W świecie biznesu bardzo często zdarza się że wraz z aplikacją mobilną powstaje wariant webowy. Czasem aplikacja webowa jest tą "ważniejszą", czasem jest to mobilna, jednak prawie zawsze obie aplikacje zapewniają podobne funkcjonalności, co daje pole do współdzielenia kodu. Na prezentacji pokażę parę metod jak można pogodzić Xamarina z Webem dziś, oraz jak to będzie można zrobić lepiej w niedalekiej przyszłości.

🗓Kiedy: środa 29 sierpnia 17:45

Zapraszamy do zapisów przez Meetup ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/253766273/ ⬅️

#Xamarin #Meetup #Warszawa

Mendoza
2018-07-19 20:26

💣znamy już drugą sesję #10 spotkania grupy #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers. Mateusz Wojtczak przygotował dla Was temat "Wykorzystywanie bibliotek napisanych w Swift w projektach Xamarin.iOS". Zobaczcie opis:

Już od kilku lat Swift jest wiodącym językiem programowania dla aplikacji iOS. Niestety twórcy Xamarin do tej pory nie wspierają oficjalnie wykorzystywania bibliotek Swiftotwych. To nie znaczy, że nie jest to możliwe. Podczas sesji przedstawię kompletną ścieżkę pisania bindingów dla bibliotek Swiftowych oraz pokażę, na co trzeba uważać, żeby nie narobić sobie problemów.

🗓 Kiedy: środa 25 lipca 17:45

📍Gdzie: biuro firmy Appriss, biurowiec Warsaw Corporate Center, ul. Emilii Plater 28

Jeśli się jeszcze nie zapisaliście to możecie to szybko nadrobić tutaj ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/252558081/ ⬅️

Mendoza
2018-07-13 11:19

📣 Najbliższe #10 spotkanie grupy #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers odbędzie się ponownie w biurze firmy Appriss mieszczącym się w samym centrum Warszawy, przy ul. Emilii Plater 28 w budynku Warsaw Corporate Center (naprzeciwko Marriottu). Po wejściu do biurowca konieczne będzie zameldowanie się na recepcji. Następnie kierujcie się do windy i wjeżdżajcie na 6 piętro.

🗓Kiedy: środa 25 lipca 17:45

Zapisujcie się na spotkanie jeśli jeszcze tego nie zrobiliście 🤓Już w przyszłym tygodniu będziemy wiedzieć jaka będzie druga sesja #10 spotkania. Stay tuned!

➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/252558081/ ⬅️

Mendoza
2018-07-11 07:46

💥Pierwsza prelekcja na nadchodzącym spotkaniu grupy #Xamarin #Warsaw #Mobile #Developers należeć będzie do Jakuba Jastrzębskiego, który wystąpi z tematem "Po drugiej stronie developmentu". Zobaczcie opis:

Spojrzenie na aplikacje mobilne od drugiej strony. Dlaczego głupie pomysły czasami okazują się sensowne i dlaczego ktoś, kto nie zna się na twojej pracy, mówi ci co masz zrobić. Czemu nikt nie pozwala ci pisać testów i ile tak naprawdę kosztują projekty. Historia o tym jak sprawnie komunikować się w projekcie, czyli coś co każdy wie, ale nikt się do tego nie stosuje.

🗓Kiedy: środa 25 lipca 17:45

Serdecznie zapraszamy do zapisów przez #Meetup ➡️ https://www.meetup.com/Xamari[...]eDevelopers/events/252558081/ ⬅️