DevEnv
2018-05-16 08:27

KONKURS!
Do wygrania wejściówki na Code Europe w Poznaniu 12.06.
Wystarczy wejść na stronę http://devenv.pl/code-europe-darmowe-bilety/ i w komentarzu dodać pytania, na które chcielibyście odpowiedzi w podcascie - najlepsze pytania zostaną nagrodzone biletami!

#konkurs #blog #podcast #technicalblog #devenv

Sceptyczny Dinozaur

ja mam następujące pytanie: butkamp czy wyższa szkoła lansu i picia drinków ?

Spine

Wygrałbyś bilet, tylko musisz zapytać na ich stronie.

Shalom
2016-10-04 19:52
Burdzi0

@Shalom: A trzeba potwierdzać dane, czy wystarczy tylko wyglądać jak młodziak?

Shalom

@Burdzi0: Jak masz syryjski paszport to i nawet wyglądać nie musisz młodo... :P

Adam Boduch
2016-02-18 21:08

Dzisiaj obchodzimy urodziny forum. Mija 14 lat od napisania pierwszego posta. Z tej okazji mamy dla Was wejściówkę na Wroc# (http://4programmers.net/Patro[...]it_Konferencja_WROC_nadchodzi). Ktoś jest zainteresowany? Wystarczy wejść na http://dev.4programmers.info i znaleźć buga w nowej wersji mikroblogów :) Nie jest to zadanie trudne ponieważ nowa wersja 4programmers.net jest wciąż w wersji deweloperskiej. Buga można zgłaszać tutaj, w komentarzach do tego wpisu.

Ciekawostka związana z urodzinami: do tej pory użytkownicy napisali ok 1227000 postów :)

#4programmers.net #konkurs

ŁF

@grzesiek51114: Z amelinium w gumolit oprawionego. Sam jesteś tombak ;-)

Shalom
2015-12-17 21:53

Takie tam tylko przypomnienie że jutro wieczorem startujemy z CTFem na 4programmers. Nie przegapcie! Nie trzeba być ekspertem od zabezpieczeń ani wielkim hackerem, są zadania dla początkujących oraz zadania dla programistów. Każdy znajdzie coś dla siebie :)

#p4 #ctf #konkurs #nagrody

Shalom
2015-11-27 20:48

Takie tam małe ogłoszenie (@MSM miał napisać ale nie napisał więc ja napisze :P), pewnie niedługo pojawi się w bardziej oficjalnej i konkretnej formie, ale uznałem że warto o tym wspomnieć wcześniej. Bardzo możliwe że w niedługim czasie będzie mały konkurs dla użytkowników 4programmers z nagrodami w postaci książek "Zrozumieć Programowanie" Gynvaela Coldwinda. Więc jeśli ktoś jeszcze nie ma to może się wstrzymać kilka dni z kupnem i spróbować wygrać. Konkurs najprawdopodobniej będzie tylko dla zarejestrowanych użytkowników, więc jeśli ktoś nie ma konta na 4programmers zalecałbym takowe założyć już teraz!

#konkurs #książki

msm

@merlinnot: Postal 2: Paradise Lost

Shalom
2015-11-22 14:15

http://www.esa.int/Education/[...]6_European_CanSat_Competition

Opcja dla licealistów, budowanie "satelity" rozmiaru puszki po coli :)

#esa #cansat #liceum #konkurs

Trebuh

@Shalom: Raczej nie. Muszę się doszkolić (a właściwie nauczyć) dużo rzeczy. W jaki sposób trzeba wysłać tego CanSat'a (nie mogłem zrozumieć tego fragmentu)?

Shalom

@Trebuh: Tym sie nie musisz akurat martwić. Ty masz zbudować puszkę, a rakietą i wystrzeleniem zajmuje się ESA.

4programmers.net
2015-03-20 16:40

Z okazji pierwszego dnia wiosny (oraz zbliżającego się weekendu) mamy dla Was 3 wejściówki na konferencję Mobile Developer Days która odbędzie się w dniach 25 - 27 marca na stadionie we Wrocławiu. Każda z wejściówek warta 600 zł. Czy są tu jacyś deweloperzy urządzeń mobilnych? :-)

Wystarczy, że napiszesz w komentarzu do tego wpisu, dlaczego to Ty powinieneś dostać taką wejściówkę. Ponieważ konferencja już w przyszłym tygodniu, wyniki konkursu ogłosimy w poniedziałek o 18:00.
Zapraszamy!

#konkurs #4programmers.net

panryz

@4programmers.net: Szkoda, że tak późno się dowiaduję. Jako początkujący Android Developer chętnie wziąłbym udział, ale mam już inne plany na te dni :(