Mendoza
2018-07-23 20:13

🤔 Dopiero skończyłeś studia, szukasz stażu lub rozpoczynasz poszukiwania pierwszej pracy? Znajdujesz tę (mniej lub bardziej) wymarzoną ofertę pracy, klikasz „Aplikuj”… i następuje ten krępujący moment, kiedy uświadamiasz sobie, że trochę głupio jest wysyłać CV, w którym są tylko wymienione twoje studia i praca dorywcza w kinie. Nie martw się, we’ve all been there, my friend. W dzisiejszym wpisie, Ewa Marciniak pokaże Ci jak wyciągnąć najwięcej z twoich dotychczasowych doświadczeń i sprawić, że twoje CV, nawet bez dużego doświadczenia, będzie przyciągało uwagę. 💪 https://blog.damianantonowicz[...]/07/23/co-zrobic-z-pustym-cv/

#rekrutacja #CV

Visual Code
2018-06-11 19:10

Wpadłem dzisiaj pomysł jak zrobić sobie fajne CV i oczywiście nie płacąc przy tym ani grosza :)

  1. Wchodzimy na stronę https://resume.io i od razu przechodzimy do projektowania CV.
  2. Po skończeniu klikamy preview i klikamy prawym na niego. Odszukujemy zagnieżdżonego iframe, kopiujemy src dodajemy do początku adres adres strony i otwieramy.
  3. Zapisujemy stronę na dysku. Obok pliku html odstajemy folder z css i js. Wrzucamy te kody źródłowe do html. Klikamy Ctrl+F i zmieniamy wszystkie właściwości overflow na visible.
  4. Wchodzimy na stronę http://html2pdf.com/ i wrzucamy tam naszego html, który wygeneruje pdf. (Drukując w przeglądarce nie będzie można zaznaczać tekstu itd.)
  5. Profit 2.74$
    #cv #praca #cebuladeals
Michał Kuliński

Wchodzisz w Open/Libre Office. Wypełniasz template CV. Drukujesz jako PDF. #tylewygrac