Limitless
2018-06-13 14:17

Cześć.
Napisałem poradnik wprowadzający do podstaw CSS Grida, porównujący CSS Grida z Bootstrapem i inne. Na końcu artykułu podrzucam linki do dalszej nauki ;) Szczerze polecam zainteresować się web developerom tym tematem :)
Mile widziane opinie o stronie jak i treści artykułu!
http://selfmadeking.pl/tworzenie-stron/css-grid-poradnik-pl/

#blog #webdev #css #selfmadeking #cssgrid

czysteskarpety

jak dla mnie trochę mylisz pojęcia, bo css grid to tylko grid, a bootstrap to zbiór klas który daje wiele innych przydatnych funkcjonalności, ponadto bootstrap 4 ma całkiem niezły flexbox, więc po co dodatkowo grid, jeszcze sprawdź swoją stronkę, bo tam chyba właśnie rwd kuleje na mobile, strona sie nie składa

Adam Boduch
2013-11-13 12:56
furious programming

Świetne, choć kodu trzeba na to sporo naprodukować :)

Adam Borowski
2013-09-30 22:33

Firma Google wypuściła wersję beta zapowiedzianego już kilka miesięcy temu, nowego narzędzia o nazwie Google Web Designer http://www.google.com/webdesigner/ Narzędzie to umożliwia szybkie tworzenie interaktywnych stron i reklam w technologii HTML5, za pomocą edytora wizualnego. Dzięki niemu web designerzy mają mieć możliwość skupienia się na tworzeniu strony wizualnej bez martwienia się o HTML5 i CSS3. Osoby, które chcą mieć większą kontrolę nad kodem mają do dyspozycji edytor HTML, CSS i Java Script. Na rynku istnieją inne, często lepsze rozwiązania tego typu np. Adobe Muse, jednak Google Web Designer może się stać dla nich sensowną alternatywą, ze względu na fakt, że jest całkowicie darmowy.

#webdesigner #google #html5 #css3