jarekr000000
2017-09-11 12:36

#Chamberconf tego roku dość epicko. Moja prezka była dośc mizerna - ale za to wstawiłem mały fun :-)

jarekr000000

troche było nagrywane - niestety oprócz kilku fajnych prezentacji nagrały się nasze występy wokalno instrumentalne i VRowe. mam wątłą nadzieję, że to wszystko nie stanie się "viralem". (Podobno udało się nam odegrać najgorszą interpretację Jazzową thunderstuck w historii: ja nie widziałem strun (a nawet jak widze kiepsko mi idzie), kolega nie znał słów, a perkusista właśnie zaczynał karierę perkusisty (o 3ciej nad ranem). Podobno już gdzieś w 3 minucie jakiś próbujący zasnąć (okno nad nami) człowiek rozpoznał utwór (duma!!!), ale nie miał pod ręką doniczki ani nic wystarczająco ciężkiego, żeby rzucić ).

Koziołek
2016-02-12 09:36

I #chamberconf toczy się dalej. Kolejnym prelegentem jest Jarek Ratajski, który opowie nam o ScalaJS i architekturze ‪#‎noserver‬

http://chamberconf.pl/jarek_ratajski.html

#java #konferencja

tdudzik

@Koziołek: " Powstanie komunikator, serwis społecznościowy, w którym nikt nie kontroluje uzytkowników i danych." Znajde coś więcej o tym gdzieś? Albo może nagranie będzie?

Koziołek

@tdudzik: będą... jak ogarnę te z zeszłego roku

Koziołek
2016-02-11 16:19

Nieśmiało przypominam, że już za kilkanaście dni odbędzie się Chamberconf, czyli konferencja na zamku.

http://chamberconf.pl/

Pierwszym prelegentem jest Jarek Pałka, który opowie o #Ponylang, czyli języku programowania nastawionym na model aktorowy, pochodzącym wprost z Equestri.

Pozostało już jedynie 16 biletów.

http://chamberconf2016.evenea.pl/

ps. konferencja choć płatna to nie jest komercyjna (nie zarabiamy na niej jako organizatorzy). W cenie biletu jest hotel, papu oraz stolik Jacka Danielsa p.w. Lemmego.

#chamberconf #java #konferencja