Shalom
2018-06-14 14:25

https://www.codota.com aplikacja + plugin do intellij, które wprowadzają code-completion w IDE na zupełnie nowy poziom :D Podpowiada całe wyrażenia/bloki na podstawie zaindeksowanych kodów (np. z githuba).
Niedługo w ogóle nie trzeba będzie pisać żadnego kodu, samo się będzie generować...

#codecompletion #ai

LukeJL

do regexpów są świetne strony-sandboxy https://regex101.com/ i jeszcze jakaś.

LukeJL

co do gotowców i podglądania kodu, to przecież istnieje już taka stronka o nazwie Github, gdzie można oglądać do woli kod, albo nawet sklonować repo na dysk i otworzyć w swoim ulubionym IDE... Więc nie rozumiem potrzeby istnienia narzędzia, które robi to za nas (no chyba, że ktoś ma bana na Google, Githuba i podobne strony, co też jest możliwe. Różne kraje mają różną politykę moderacji internetu).

Artur Protasewicz
2017-04-12 18:42

#Wielkanoc #humor

Witam!

Wygląda na to, że jestem po okresowej "banicji", choć jest to wniosek w oparciu o przesłanki #AI rozmyte #fizyka dwubiegunowe #estymator z asymetrią generatorów losowych, sprowadzającą się do wykluczenia #szereg-Taylora punktów w otoczeniu zer (czytaj: "pogoda pod psem").

Po Misterium Zdobywania Przyszłych L4 (czytaj: zdolny do pracy, jako informatyk, półetat, na 3 lata) przedstawiam 4 fotografie mojego "otoczenia sieciowego" (widoczne poniżej #hipoteza #predykcja ) wraz z zapisem ulotnej chwili (czytaj: spisanym odręcznie na zaparowanej szybie).

Oto:

Teren wstępnie przygotowany na inwazję wielkanocną. Szacowany termin inwazji wg. kalendarza księżycowego hebrajskiego z Windows 10 Enterprise dwa dni temu (pełnia).
Jest źle. Wieje wiatr z Minus Wschód (kominy i chmury).
Przeprowadzić inwazję na własne przyczółki pod kryptonimem "Random Miotła".

Wesołych Świąt Wielkanocnych 2017 i pięknych bombek na choince.

gavallon

Nienawidzę kabelków. Oj, jak ja ich nienawidzę! Kabelki, kabelki, kable, przewodziki. :-) :-) U mnie taki sam burdel :-)

Artur Protasewicz
2014-02-01 11:05

#humor #off-topic

Dobra... od biedy da się zrobić parser własnego mikrobloga, a #ai jest nudne. Odgrzeję stary kawał z brodą:

jak matematyk złapie lwa na pustyni? zamknie się w klatce, i przez prostą inwersję przestrzeni umieści lwa w klatce, a sam będzie na zewnątrz klatki.

Artur Protasewicz

@Artur Protasewicz: 4p uzależnia. nie wyjdę po fajki, żeby wyjaśnić co to jest +1 -1 w logice 0 1

not 0 = reputacja

Artur Protasewicz

@Artur Protasewicz: Zaryzykuję. Jest zbyt wspaniała pogoda, żeby nie wyjść na dłuższy spacer.