furious programming
2019-01-02 16:49

W najbliższym czasie nie będzie mnie na 4p – od jutra mam urlop od wszelkiego rodzaju społecznościowych internetów. Najpewniej nie będzie mnie do końca stycznia, ale to się jeszcze zobaczy, bo nie wiem ile w moim przypadku skuteczny detoks może potrwać.


Nie jest to postanowienie noworoczne – po prostu w ostatnich miesiącach coraz więcej czasu poświęcałem na forumowe dyskusje, a w grudniu to już poważnie przesadziłem z aktywnością tutaj. Nie żebym żałował udzielania się na forum, jednak mimo wszystko coraz bardziej zacząłem zawalać swoją robotę, więc muszę się wyciszyć, spiąć poślady i nadgonić prace nad bieżącymi projektami.

Mój Deep Platformer już prawie gotowy, więc trzeba go skończyć, opublikować na GitHub i dać znać społeczności Lazarusa, bo też czekają na źródła. Następnie wrócić i konkretnie zabrać się za mój właściwy projekt, którego interfejs jakiś czas temu pokazałem w tym wątku. Jego kod już trochę trąci myszką, dlatego trzeba będzie zacząć od solidnego refactoringu. No i międzyczasie zacząć konkretnie dłubać przy modelu RC, bo podzespoły są już skompletowane i nic tylko budować.

To póki co główne cele, które koniecznie muszę zrealizować. A następnie iść dalej, kroczek po kroczku.


W razie gdyby ktoś miał coś pilnego lub po prostu nie potrafił beze mnie żyć, co jakiś czas będę sprawdzał skrzynkę e-mail, więc może pisać na adres furiousprogramming w domenie 4p.

To tyle, powodzenia wszystkim w nowym roku i do zobaczenia za jakiś czas.

Sunnydev

4p poważnym uzależnieniem.. ;) miłego wypoczynku tho!

czysteskarpety

Postaram się Ciebie godnie zastąpić :]

Spine

Jestem z Tobą, w pełni Cię rozumiem, mi też przydałaby się przerwa na produktywną pracę... ;)

cerrato

Faktem jest, że 4p to straszny pożeracz czasu. Może trzeba zgłosić wnosek do twórców o nowego ficzera - czyli limity godzin/odwiedzin dziennie. Każdy by sobie sam ustalił, ile życia jest w stanie dziennie zmarnować, a po przekroczeniu tej ilości po prostu Coyote nie będzie wpuszczać.

superdurszlak

@cerrato: wszyscy siedzą na 4p i nie ma kto i kiedy dorobić ficzera do Coyote :D

cerrato

jakby wprowadzić płatność SMS - 3,60 za godzinę po limicie, to nawet jakby tego ficzera zlecić do realizacji komercyjnie, szybko by się zwrócił ;)

superdurszlak

Abonament na 4p? Coś czuję, że ilość memów wyśmiewających to posunięcie byłaby zatrważająca, a "internety" ugrillowały by Adama na wolnym ogniu :D

cerrato

nie no.. raczej jak w grach - model freemium. Masz 3 godziny dziennie, a powyżej się płaci :D

Akihito

@cerrato: w dobie szybkich przelewow czy platnosci karta polecalbym by samo sciagalo z konta :D. poza tym sms premium zabieraja 50% dla siebie :(

cerrato

jakby samo ściągało z konta, to 90% osób tu piszących po miesiącu by dzwoniło do Providenta, żeby mieć za co kupić jedzenie ;)

karpov

O, to mam cały miesiąc żeby skończyć swój projekt i wrzucić tutaj do oceny :D Miłego detoksu :)

Marooned

Jak ja raz zrobiłem sobie przerwę, z dnia na dzień, bez konkretnej przyczyny, to rok później Adam pisał, czy jeszcze wrócę i czy konto zablokować ;-)

Marooned

Jeszcze nie wiem. Dam znać.