Afish
2018-11-18 00:05

Ach te linie lotnicze. Pytają mnie jak należy się do mnie zwracać, czy Mr, czy Mrs, czy Dr, czy może jeszcze coś innego, jakby robiło mi to różnicę (chociaż niektórzy się awanturują, jak ktoś się zwróci do nich per pan zamiast per doktor), no ale jak każą wybierać, to wybieram. Tym sposobem samolotem będzie leciał Adammr Furmanek, a linia lotnicza nie może zrozumieć, gdzie jest błąd…

Aktualizacja: Po kontakcie z infolinią dowiedziałem się, że to sprytny sposób na zakodowanie mojej płci między systemami różnych linii lotniczych i że nie będzie to problem. No cóż, zobaczymy niedługo.

Aryman1983

@Afish: imię jak jakiś muzułmanin :-)

Desu

O panie, ale hack :D

Julian_

zgłaszam do prokuratury póki Hanna urzęduje

jarekr000000

Tak było od nie wiem nawet kiedy. Swego czasu przy pierwszych online checkinach potrafiło napsuć krwi zanim człowiek odkrył co wbić w pole imię, żeby zadziałało (czasem przed mr był slash/backslash). Od jednak paru lat zwykle wystarcza do checkinu nazwisko i jest spokój. Вот техника!

Afish

Kilkadziesiąt razy latałem, ale dopiero pierwszy raz się z tym spotkałem. Pewnie zależy, kto realizuje lot, a kto sprzedaje, bo teraz miałem dość kombinowaną podróż z pośrednikiem i przewoźnikiem.

jarekr000000

@Afish Szybkie przeszukanie moich biletów pokazuje, że faktycznie nazywałem sie ostatni raz jaroslawmr w grudniu zeszłego roku ( i generalnie tak cały zeszły rok w kilku liniach star alliance, ale nie zawsze...) - w tym roku już nie występuje:-)

Aryman1983

@jarekr000000: jak o tym wspomniałeś to również zerknąłem na bilet pawelmr :-) Czyli potwierdzam, że tak było.