Haskell
2018-11-05 17:10

Trafiłem na fajny blog: https://geek.justjoin.it/zapl[...]lodych-programistow-studiach/

Autor płacze nad poziomem kształcenia studentów. Przedmiot na temat złożoności obliczeniowej algorytmów nazywa zapchajdziurą oraz twierdzi, że ćwiczenia z systemów reprezentacji liczb są bezsensu. Poza tym nie może zrozumieć, że na podstawach programowania nie wykładają SOLID...

czysteskarpety

Małpa od PHP to, że ktoś ma inne zdanie to nie oznacza, że twoje jest jedyne i słuszne, bo dorzucasz inwektywy (nie ten co krzyczy najgłośniej ma zawsze racje), ponadto gościu dobrze pisze, większość przedmiotów na studiach jest bezwartościowa, nie raz to pisaliśmy, a dwa fajnie dalej, poniżej pisze o kursach i juniorach.

Aryman1983

@czysteskarpety: popieram, można się z kimś nie zgadzać ale wyzywanie od małp? To już jest chamskie.

tamtamtu

mieczaki - poznajcie zycie - wg mnie w pracy tylko rozwiazania silowe maja sens - wszystkie inne zabieraja za duzo czasu ;)

Haskell

Dla mnie ktoś kto nie rozumie sensu wykładania złożoności obliczeniowej jest tylko taką coding monkey i stąd ta małpa :) Określenie mocne ale dobrze oddające poziom takiej osoby. Usunąłem je, żeby nie wpływało na odbiór posta, niech każdy sam myśli co chce o autorze.

Haskell

@czysteskarpety: o kursach i studiach kolo pisze w taki sposób, ponieważ jest "mentorem" i musi umniejszać wartość innych form nauki, żeby mieć klientów. Naprawdę dziwie się, że nabieracie się na bełkot marketingowy tego pseudoeksperta, który najzwyczajniej w świecie chce zarobić na naiwnych.

Aryman1983

@Haskell: z tego co wiem, coding monkey to określenie konkretnej grupy osób i nie jest skierowane do kogoś bezpośrednio. Mam podobne do Ciebie odczucia odnośnie stwierdzeń w tekście ale nie zamieniajmy w przezwiska pod adresem konkretnej osoby.