several
2018-10-08 12:09

Jak niewiele potrzeba do szczęścia.

Niedawno pisałem jak trzy literowy nick na github przeszedł mi koło nosa. Byłem niepocieszony, ale w sumie kontaktując się z supportem nie spodziewałem się, że nawet mi odpiszą.

Wczoraj znalazłem kolejny nick, który by do mnie pasował, a którego użytkownik nie jest aktywny.

Uzbrojony w poprzednie doświadczenie miałem aktywny gmail i otwartą kartę github'a na telefonie, zmiana zajęłaby mi mniej niż minutę. Oto odpowiedź support'u:

Hi Pawel,

I've taken a look at this username, and it is indeed eligible for release. Given that the last time we released a username for you it was unfortunately claimed before you had a chance to take it, I would be happy to update your username on your behalf to prevent this from happening again this time.

If this is something you would like me to do, please confirm.

Thanks,
Jules

Odpisał mi ten sam człowiek. No i ok, użyłem tego samego tytułu dla zgłoszenie więc kolejny mail wpadł pewnie w tą samą konwersacje co poprzednio, ale gość albo mnie pamiętał albo pofatygował się sprawdzić historie rozmowy. Mam teraz piękny, trzy literowy nick a mój mały wewnętrzny nerd jest szczęśliwy. Trzeba pochwalić przy tym obsługę klienta w githubie, nie zobaczyli ode mnie ani grosza, kontaktowałem się przez publicznie dostępny dla tysięcy użytkowników guzik a jednak odpowiedzi dostawałem całkiem szybko no i koniec końców rozwiązałem problem.

Aryman1983

Można wrzucać już todo list :-)

karolinaa

to sie pochwal tym nickiem

furious programming

Pewnie przeczytali poprzedni wpis na blogu i poszli po rozum do głowy. ;)

several

Łoooo, ile łapek. @karolinaa a co mi tam, jakby ktoś chciał to i tak by mnie znalazł https://github.com/pdy @Aryman1983 mam kilka swoich repozytoriów, małych, ale większych niż TODO list ;)

piotrevic

Teraz atakuj twitter, @pdy tam też martwe :)

Aryman1983

@several: decode-polish-aztec zaraz ktoś tu z forum wiedzie Ci na gh :-)

several

@karolinaa: rozważałem tylko te opcje, na które miałem szanse ;) pdk jest aktywnym użytkownikiem, a mój perfekcyjny i wymarzony pdr to już w ogóle.

InterruptedException

Microsoft ich kupił i od razu idzie lepiej