cerrato

To jest koleś, podczas zatrudniania którego nie bałbym się o umiejętności ani kreatywność. Jedynie bym się zastanawiał, czy mnie na niego stać ;)

yarel

Jego portfolio wyglądało spoko, do czasu, aż wszystko rozje..chałem tym małym samochodzikiem. Teraz tylko kamieni kupa ;)

czysteskarpety

@yarel: Dodatkowo na mobile działa to jeszcze gorzej, jak dla mnie to powinien to zrobić jako opcja.

kixe52

@czysteskarpety: nie wiem jaki masz smartphone ale u mnie działa tak samo dobrze. Jedyny problem na mobile to bliskość, powinno to byś jako tako oddalone, żeby nie wjeżdzać autem non stop w przeszkody. Jak dla mnie pomysł i wykonanie mega!

anonimowy

@kixe52: Niestety ale przerost formy nad treścią. Chciałbym szybko zobaczyć jego projekty itd. To muszę jeździć i szukać samochodzikiem. Jako opcja spoko ale jeśli tylko to, to słabo. Gierka sama w sobie oczywiście spoko i za to plus

Terrored

Jego "gierka" to jedno - jak już się dojedzie do jego stronek to wiesz, że ta gierka to pikuś. Niesamowite strony. Nie znam się na froncie ale świetnie zrealizowane.

cerrato

@Terrored: ale nawet sama gierka jest czymś, co podejrzewam, że by przerosło dużą część "Łebdewelołperów"

anonimowy

@cerrato No bo jednak takie stronki nie są czyś na co jest popyt... Inne technologie są do tego używane więc nie rozumiem szydzenia z "Łebdewelołperów"

cerrato

To nie jest szydzenie, tylko o ile taki developer nie dałby rady z gierką, to nie mam wątpliwości, iż Bruno dałby radę z "typowa" stronę. Chodzi mi jedynie o to, że koleś całością swojej strony pokazał, na jakim poziomie działa. I jest to poziom kilka razy wyższy, niż typowych ludzi siedzących w web-dev.

Terrored

Widać, że koleś ma bardzo duże umiejętności i niesamowite pomysły w tym co robi. Jego portfolio stało się viralem i podejrzewam, że aktualnie jego LinkedIn płonie - w pełni zasłużenie :D

piotrevic

A to znają? http://www.rleonardi.com/interactive-resume/
Na awwwards jest dużo ciekawych stronek z nietuzinkowymi pomysłami jakby ktoś szukał inspiracji, np tu: https://www.awwwards.com/creative-web-portfolios.html

lambdadziara

u mnie nie działa widze tylko czarne tlo, kawalek reflektora i slysze warkot silnika

WeiXiao

czemu cały dzień grasz w gry? analizuje cv kandydata

PerlMonk

@vpiotr: Trudno się oderwać... szczególnie kiedy człowiek siedzi w pracy.

somekind

Wysłałem mu ofertę darmowej poprawy mojej strony. Będzie miał do portfolio.

cerrato

Nie wiem, czy koleś po polsku ogarnia :P

vpiotr

Przykumaj te kocie ruchy

LukeJL

Widziałem to portfolio juz w kilku roznych miejscach. Co tylko potwierdza, że jest to dobre portfolio, nie tylko pod kątem technicznym, ale również pod kątem marketingowym - skoro stało się viralem na cały świat. Ale z drugiej strony - 1. większość pracodawców nie potrzebuje gościa, który zaklepie cuda w 3D, tylko raczej takiego, który zaklepie komponenty w React czy Angular wg ustalonego designu. Ale możliwe, że autor portfolia znalazł swoją niszę i klientów ze specyficznymi potrzebami 2. to nie mam wątpliwości, iż Bruno dałby radę z "typowa" stronę. @cerrato niekoniecznie. Można operować bardzo szybko tworząc obiekty 3D czy zaawansowane animacje, a mieć problem z układaniem layoutu w CSS. Poza tym robienie typowej strony jest bardziej nudne i często motywacja spada, więc pytanie, czy gość byłby w stanie(i chciałby) zrobić normalną stronę bez wodotrysków, za to z nudnymi ficzerami jak integracja z jakimiś tam API 3. nadmiar 3D na stronie niekoniecznie jest dobry, bo cierpi dostępność (te strony często po prostu zamulają i sprawiają, że ciężko je używać na dłuższą metę. Poza tym zwykle mają nieintuicyjne GUI - nie wiadomo, jak nawigować po nich).

WeiXiao

@LukeJL: "nisze"? a on nie tworzy gier przeglądarkowych?

LukeJL

@WeiXiao w portfolio ma raczej zwykłe strony wzbogacone o 3D i animacje.

czysteskarpety

Bo obecnie od tych wszystkich fajerwerków bardziej liczy się wynik w googlach, chromach, audytach, seo, czas ładowania, zmniejszenie obciążenia serwera itp. animacje to raczej wali młodzież która na początku się tym zachłystuje.

axelbest

Moje portfolio jest lżejsze, prostsze, może mniej efektowne, ale za to mogę je swobodnie wydrukować :)

vpiotr

Ja niestety nie. Za duzo drzew by trzeba bylo wyciac 😜

Tomek Pycia

Az się wentylator w laptopie włączył. Na pewno dużo pracy i kreatywności, ale doszukać się czegoś tam nie jest łatwo. Moim zadaniem strona nie spełnia swojego zadania.