stivens

Ile ja sie musialem upatrzec zeby zrozumiec o co biega :D

cerrato

@stivens: też chwilę patrzyłem i nie miałem pojęcia, o co tutaj chodzi ;)

Jasnowidz

I nagle setki odwiedzin z Polski ciekawe czemu. Ktos mial fajne poczucie humoru podrzucajac im grafike.

LukeJL

kod kodem, ale ten opis na dole też jest jakiś dziwny, straszne wodolejstwo, wygląda jak bełkot stworzony przez machine learning, albo gorzej (ostatnio czytałem przykłady tekstów stworzone przez ML i miały więcej sensu). Albo mój angielski jest słaby. W każdym razie kilka razy musiałem przeczytać ten opis na dole, a dalej nie rozumiem w 100%.

Spine

@LukeJL: Pamiętam kiedyś jak robiłem różne stronki. Bez wodolejstwa głupio wygląda cały layout z jedną linijką tekstu :P Jakiś content musi być...

Pipes

Z kodu wynika, że w domu jest twoja stara czyli pewnie efekt 500+...

Crazy_Rockman

@LukeJL To angielski autora tego bełkotu jest raczej słaby.

PerlMonk

Dobra, na początku też szukałem nie tam, gdzie trzeba :D

Aryman1983

Ja od razu znalazłem, ale to przez to że czytam te wszystkie artykuły na medium gdzie piszą o go/nodejs/python itp. a screen przedstawia PHP :-)

Pipes

to JS, chyba z jakimś leciwym jQuery, bo dolary się sypią

LukeJL

Swoją drogą jak łatwo można strollować nieświadomych niczego ludzi. Po prostu robisz przybliżenie na głupi/trollerski napis, a potem wrzucasz na serwis stockowych zdjęć. A potem ktoś nieznający języka znajduje stockowe zdjęcie i łyka jak pelikan i wrzuca na poważną stronę. (bo przypuszczam, że taka jest geneza tego zdjęcia).

BraVolt

O co chodzi?!?!? Myślicie, że graficzka/grafik wybierający ze stocka fotkę pod kolor (ładne będzie tło i się komponuje z pozostałymi wpisami) po pierwsze, wiedział co znaczy po polsku, niech pomyślę... dla Polaków "Mountain Momma"... Po drugie, grafik wczytywał się w kod zamiast patrzeć na obrazek jako kompozycję kolorystyczną?

axelbest

Twoja stara drop down.... No piękne :)