cerrato

No i to by było na tyle w zakresie ograniczania komercyjnych wpisów na Mikroblogu - prawda? @Adam Boduch @somekind @czysteskarpety

somekind

Ale co ja mam z tym wspólnego? :(

cerrato

Wydawało mi się, że się też udzielales w temacie "tych" wpisów. Jeśli się pomyliłem i użyłem twego imienia nadaremnie, to proszę o wybaczenie.

somekind

Hmm... masz rację, udzieliłem się. Tylko teraz zrozumiałem, że czegoś nie zrozumiałem wtedy.

cerrato

Podzielisz się, czym jest to coś, czego nie zrozumiałes?

Adam Boduch

@cerrato: i teraz musimy sprawdzać która działalność jest komercyjna, a która nie, jeżeli wzięliśmy pod uwagę takie kryteria ;)

cerrato

Jednak bardziej do mnie przemawia opcja powołania się na klauzulę sumienia moderatora podczas dokonywania oceny :) I nie tyle trzymanie się ściśle kryterium komercyjności, co raczej "unikalnej treści" albo braku reklam. Dla mnie idealnym przykładem do czego służy blog jest wpis @Pinek o zabiegu korekcji wzroku. Czasami ludzie wrzucają informacje o imprezach, w których uczestniczą, ewentualnie ktoś trzaśnie artykuł o modernizacji zasilania serwerowni (kto jeszcze nie dał łapki w górę - serdecznie zachęcam :D :D :D - Modernizacja zasilania serwe...). Ale cyklicznie powtarzające się wpisy (jak przegląd ogłoszeń o pracę, link do innego bloga który co kilka dni publikuje coś nowego) raczej powinny podlegać moderacji.

somekind

Mnie przeglądy ofert pracy nie przeszkadzają, więc wszystko jest zgodnie z moją klauzulą sumienia.