WeiXiao

3zł?! :D obstawiam, że nawet nagrywając na youtube (po angielsku) byś zgarnął więcej z reklam

scibi92

A jak jest z amazonem?

Matttt

Interesowałeś się tematem samodzielnego wydania? Opisałem na swoim blogu case study mojej książki: https://www.javadevmatt.pl/re[...]amodzielnego-wydania-ksiazki/
Ewentualnie odezwij się ze szczegółami na PW. Pewnie będę mógł Ci trochę doradzić.

cerrato

@Dawid Farbaniec: w sumie to w tym Twoim modleniu coś jest. Zawsze gdy Cie widziałem na zdjęciach i/lub filmikach to mi się kojarzyłeś z jakimś mnichem/zakonnikiem. Wsadzić w odpowiedni strój i idealny Bernardyn albo Franciszkanin ;) (żeby była jasność - nie jestem złośliwy ani nie polewam z Ciebie, piszę to całkiem poważnie i bez złych intencji).

cerrato

@Matttt: zajrzałem na podany adres i należy Ci się wielki szacun za fragment "Nie popieram w żaden sposób piractwa, ale w przypadku mojej książki głównym celem jest to, że ma się ona przydać i pomóc jak największej liczbie osób. Naprawdę szkoda mi czasu, by ścigać dzieciaka, którego zwyczajnie nie stać na zakup. Sam na życzenie (gdy ktoś wspomni, że jest zwyczajnie w kiepskiej sytuacji finansowej i prosi o udostępnienie) wysyłam plik PDF książki"

vpiotr

Na leanpub można płacić tyle ile się chce za książkę (jest jakieś minimum). Poza tym zapytałbym na Packt, ostatnio coraz więcej tytułów polskich autorów.

trojanus

hahaha, i jak jedziesz autem, to jeszcze musisz zapłacić za benzynę? Dajcie mu jakiś znaczek vel. "Król 4p". No coś na podobiznę. :D A w sumie, to samo foto wystarczy :D

Hispano-Suiza

Leć na Leanpub. 2019 rok, self publishing jest od dawna w modzie. Szkoda karmić takie raki rynku jak Helion.