czysteskarpety

Kiedyś przeglądałem to jakiś hindus bełkotał podstawy i dałem se spokój, szkoda kasy za coś co jest za free i to lepszej jakości.

Aryman1983

@czysteskarpety: dużo takich jest ale są także niezłe w angielskim bez Hello, Sir :-)

Desu

Ja tam lubię Udemy. Dużo jest tam fajnych kursów, które można kupić za dosłownie 30 zł i nie prowadzi ich hindus. Wystarczy tylko dobrze poszukać (czyli wpisać best course on X on Udemy quora). Do pociągu idealne.

Hispano-Suiza

Wystarczy tylko wyjść z Javy/C# i prawdopodobieństwo trafienia hinglish spada o jakieś 99%

Desu

Nawet w Javie najlepiej oceniany kurs robi gość z Kanady/USA.

several

Nie tyle nawet, że ktoś ukradł jego kurs, ale też podszywa się pod niego.

TurkucPodjadek

@several: prawda, a generalnie chodzi o to, że (przynajmniej ja) spodziewałbyś się, że tam masz legitne kursy (już pomińmy jakość przy takiej ilości), a jak się okazuje, weryfikacja praw autorskich jest bliższa fikcyjnej

several

@TurkucPodjadek: i jeszcze utrudniają właścicielom praw autorskich egzekucje swoich praw, a jakby tego było mało, chcą na tym zarabiać. Świerdzi to strasznie.

vpiotr

Ja tam z udemy korzystam i się nie wstydzę. Nie chce mi się szukać i rejestrować w 50-ciu różnych serwisach. Na udemy mam jasne i proste kryteria wyboru - średnia ocena (min. 4.1) i liczba ocen (min. 100). Na bardziej legitnych serwisach też bywam (np. Coursera, pluralsight) i może i są tam lepsze kursy, ale z tego co widziałem dużo mniejsza liczba technologii i tematyki.

smykowski

Po kiego grzyba płacić za jakieś poradniki jak na yt są setki darmowych i to często w lepszej jakości, do tego dokumentację przykłady; wystarczy poszukać.