Aryman1983

już się stęskniłem :-)

slim44

O proszę słynny Artur :D

cerrato

Pytanie do Artura - czy możesz zdradzić, w jakiej technologii robisz ten duży projekt dla Francuzów?

Aventus

Fajnie ze 4P moze troche sobie zarobic ale z drugiej strony... Takie reklamy dzialaja na mnie bardziej jak anty reklama. A ten konkretny post to bardziej jak jakis kabaret.Tak swoja droga- "Tym razem zaprosiliśmy go do naszej redakcji"- czyli do jakiej redakcji? :o

scibi92

@cerrato: Kotlin, Spring, Kafka, Cassandra, Angular 20

scibi92

I jeszcze architektura microserwisów to tego :)

Karolina Kocoń

Artur - kocham Cię! Weź mnie ze sobą na wakacje :D

GregoryI

Ten Artur to jest dopiero gość...

wartek01

To uczucie kiedy zdajesz sobie sprawę że nigdy nie będziesz taki fajny jak Artur i nawet nie masz po co dzwonić do pani Magdaleny...

WeiXiao

@scibi92: a gdzie blokczain>? bez blokczeinu to pewnie jakiś scam, bo żadna inwestycja na wincyj niż 10 000zł nie działa bez blokczeina

robertwadowski

Najlepsza odpowiedź - w jaki sposób wybrałeś przetarg ? - nie polecieć ani na cenę, jakość czy ich wypadkową tylko termin płatności :D, tego jeszcze nie było. Czekam na następny odcinek.

Pietass

Trochę tracę wiarę w ten portal takimi ogłoszeniami lub częstotliwością ich wrzucania :)

LukeJL

Dobra, tylko i tak wszyscy wiedzą, że postacie są zmyślone, wobec czego cokolwiek tam się przeczyta należy traktować z przymrużeniem oka. To jest dobre dla normalsów. Jednak to forum ludzi z wysokim bullshit detector, myślę, że lepszą reklamą dla firmy byłby np. wywiad z twórcami tego całego inviPay albo artykuły typu "case study, z jakimi problemami musieliśmy się zmierzyć podczas robienia "inviPay". Ale cóż... i tak mnie to całe inviPay nie obchodzi (co najwyżej cieszę się, że 4programmers sobie zarobi na reklamie, bo czemu nie)

scibi92

No właśnie o to chodzi, to jest zbyt nachalne i bullshitowe...

LukeJL

trochę szkoda, bo jeśli naprawdę coś takiego działa to mogliby bardziej rozreklamować swoją usługę właśnie poprzez dzielenie się wiedzą. Do mnie dociera tylko to, że istnieje jakaś firma, która twierdzi że rozwiązuje jakiś realny problem biznesowy z opóźnieniami faktur, ale generalnie nie wiadomo co to za firma, ale sprawia wrażenie trochę "sketchy" i że lepiej nie być ich klientem, bo ich reklama brzmi tak, jakby to było jakieś oszustwo. Tak samo jak ktoś pisze, że rozdaje za darmo najnowszy iPhone pod warunkiem wykręcenia numeru na 0700. Niby to realna obietnica korzyści.... no ale jednak nie skorzystam ;)

scibi92

Nie, tak reklama brzmi tak jak gdyby traktowali odbiorców jej za idiotów :D

siloam

Artur nie może odpędzić się od zleceń i już jest na Hawajach, a wszystko to dzięki temu, że został opisany w reklamie, bez podania nawet danych kontaktowych dla potencjalnych zleceniodawców ^^.

LukeJL

może to jest wspólny mianownik. Reklamy typu "wygrałeś iPhone" też traktują odbiorców jak idiotów.

scibi92

Mi się kojarzy to troche z tymi dziołchami które pisały tutaj jakie sa piękne fajne i szukają programistów :D

hurgadion

programistów ?? ;) to chyba jakieś desperatki, hehe ;)

Modliszka

o, znowu Artur :D witamy

scibi92

@hurgadion: no w sumie ja się nie dziwie im trochę, jest całkiem dużo fajnych programistów np. ja :D

hurgadion

generalnie wesoło tu jest, jakaś kajta między nami tu nawet majta ;)

PrezesiQ

Zdeterminowani Ci ludzie z 4p... Któryś z kolei "post" o Arturze i inviPay, któreś z kolei drwienie i naśmiewanie, a oni dalej pewnie będą ciągnąć.

cerrato

@PrezesiQ: 4p z opłaty za Artura ma kasę na serwery i inne wydatki. Raczej należy się dziwić firmie, ktora to zleca, że nie obserwuje reakcji użytkowników i nie robi żadnych zmian sposobu komunikacji przekazywanej użytkownikom 4P treści.

LukeJL

Dokładnie. Swoją drogą lepsza taka reklama, niż by miało coś wyskakiwać w popup.

PrezesiQ

@cerrato: tylko, że oni nie mają żadnych zysków. Czy ktokolwiek stąd skorzystał z ich usług?

cerrato

@PrezesiQ: ale właśnie o to mi chodziło - maja wykupiona reklame, która raczej jest powodem do drwin, ale mimo tego nadal idą tym samym torem i nic nie zmieniają. Teraz już mamy trzecia odsłonę tego samego ;)

LukeJL

może szukają marketingowca i te reklamy to nie jest reklama do konsumentów, ale oferta pracy? Widziałem już oferty pracy, w których prowokacyjnie dano ComicSans i jakieś mazgroły jak ludzie robią w Paincie, i szukano jakiegoś grafika, frontendowca (i jakiś napis, żeby im zrobić lepsze ogłoszenie, czy coś podobnego, co nawiązywało do tego, że ogłoszenie było kiczowate)

cerrato

@LukeJL: ale z tego co mówisz, to tam było to jakoś (może dyskretnie, ale jednak) zasygnalizowane. Tutaj nie widzę niczego w tym stylu