jarekr000000

@WhiteLightning: tak. I poprawie nazwę, bo źle pisałem.

Hispano-Suiza

To się nazywa pasja! To kiedy ten przekreślony vlog? :-)

trojanus

niektórym piwo najwyraźniej nie smakuje :)

Afish

Muszę zapamiętać, żeby kijem nie dotykać technologii, która na takim przykładzie się wykłada. Enterprise ready, nie ma co.

jarekr000000

@Afish: ktoś te technologie musi zrobić ready :-) Btw. sam haskell (zwykły GHC) w biznesie jest od dawna. Działa. Jeszcze niedawno śmialismy się, że z haskella żyje około 100 programistów na świecie.. ale ostanie lata dużo zmieniły.

Afish

Spoko, niech robią, ale jeżeli wyłożyli się na takim prostym kodzie, to trochę mniej wierzę, że ogarną skomplikowane rzeczy. To jak z arytmetyką, jak ktoś pomyli się w dodawaniu, to może i uda mu się scałkować, ale jakoś mniej prawdopodobne mi się to wydaje.

jarekr000000

@Afish z perspekywy czasu 2000 rok i wersja 1.3 javy to ta co zawojowała świat ecommerce i banków.. .a takie kwiatki miała https://bugs.java.com/bugdatabase/view_bug.do?bug_id=4385404 (kod podobnie skomplikowany jak ten w haskellu - tylko język bardziej rozwklekły).

Afish

Nie ma znaczenia, czy technologia zawojowała świat, wszyscy teraz używają JavaScriptu, ale to nie zmienia faktu, że najlepiej się do niego nie zbliżać.

Hispano-Suiza

@Afish: Po co zatem dotykasz C#? :-D

Afish

@Hispano-Suiza: Żeby zarobić na życie.

Fedaykin

@jarekr000000: No tak, teraz jest ich już 150 ;)

zarazek

Szacun! A jak tam sama Eta? Da się jej używać? Dla mnie killer ficzerem Haskella są różne bajery do współbieżności, np. STM, a tego chybanie ma?

rubaszny_karp

Osobiście uważam że wszystko poza Javą powinno zostać ustawą zakazane - ale szacun !

mr_jaro

@rubaszny_karp: osobiście uważam że java nigdy nie powinna powstać ale... już trudno.

rubaszny_karp

dobra, widzę że tej karuzeli śmiechu już nie powstrzymamy https://www.youtube.com/watch?v=ybc157gBVxY