spartanPAGE

@Burdzi0 bilet do wrocławskiego zoo jest droższy; + fajnie, że już można kupić bilet po wcześniejszym anulowaniu transakcji ;P

TomRiddle

Ta w Krakowie była średnia, szczerze mówiąc.

Adam Boduch

@TomRiddle: czemu średnia? napiszesz coś więcej?

TomRiddle

Byłem ze znajomym od 9:00 do 19:00, I te prezentacje na których byliśmy, kolokwialnie "d**y nie urywały". Pokrywały dosyć błache tematy, nie zawierały wielu informacji, 90% których można było łatwo wygooglować. Te "warsztaty" to jakiś żart, ponieważ 100% ich długości to wykład :D być może 10-15% z prezentacji były w jakiś sposób wartościowe. taka moja subiektywna opinia.

TomRiddle

Miały być reprezentanci światowych firm jak Google, ale próżno było ich szukać. 60% to były firmy z Krakowa szukające programistów.

arklin

Byłem w Krk i żałuję, celem nadrzędnym była rekrutacja

Rizorz

@TomRiddle: @arklin : mówicie? Czyli istnieje jakiś % szans żeby wbić się w środowisko IT na pierwsze praktyki/staż na takiej konferencji?

TomRiddle

@Rizorz: myślę że dużo większy % szans masz ucząc się programować i wysyłając cv do kilku firm.

Rizorz

@TomRiddle: mam zamiar to robić, ale mając okazje zapytałem też o konferencję bo nigdy na takowej nie byłem :)

Cr0w

wrocławska też nie porywała, ale było paru fajnych prelegentów. głupio wyszło im z ekranami: wielkie, a i tak siedząc w 5 rzędzie trzeba było porozciągać szyje.

Adam Boduch

Przede wszystkim był ogromny ścisk :/

spartanPAGE

Na porannym wykładzie Mateusza było przez to strasznie duszno, projektora też nie miał na sali najlepszego ;P Ale był metal slug, nadrabiał wszystko (y). Było też kilka mniejszych problemów typu mikrofon Richardsa z trivago który dupsł ale strzelam, że zawsze jest kilka takich incydentów

karolinaa

no właśnie to jest żałosne. takie problemy pierwszego świata. i to często tak jest. jest prezentacja o uber trudnych rzeczach - mikrofon, projektor shit. jest wykład matematyka o uber trudnych rzeczach - duchota na sali ze skupic sie na kwejku nie da a co dopiero na matematyce. ŻAL>PL!

Cr0w

Ścisk był po pizzę :D a sale na dole faktycznie duszne