Adawo

Instrukcja w jaki sposób należy traktować fanatyków jednego słusznego frameworka (w każdym języku się coś takiego znajdzie)

nrm

@karolinaa: pejsbuk mówi coś zgoła innego ;)

wiciu

Dzień dobry. Przejrzałem kiedyś z grubsza dokumentację Laravela z ciekawości. Wydaje mi się, że jak komuś przyjdzie w tym nieszczęsnym phpie pisać, to Laravel wydaje się być dość rozsądną opcją.

GThoro

@wiciu niestety nie jest taki różowy ;) za dużo w nim "magii".

Grzesie2k

@nrm @GThoro Nie ma to jak hejtować PHP i Laravel w systemie, który jest właśnie napisany w tych technologiach ;-)

xfin

@Grzesie2k: Właśnie dlatego nie plusuję mema (który nie jest zrobiony, tylko przerobiony) :P

GThoro

@Grzesiek2k hola, hola, ja akurat PHP bardzo lubię, tylko Laravel jest jakiś taki ułomny, bo podpowiadanie składni można sobie w cztery litery wsadzić, a to utrudnia pisanie.

Adawo

@xfin, @Grzesie2k Istotą tego mema nie jest hejtowanie PHP czy Laravela tylko hejtowanie fanatycznego podejścia do frameworków czy języków programowania.

xfin

@Adawo jeśli tak to spoko, ale gdzie to jest napisane? ;) Bo rozumiem, że to Twój domysł, a niekoniecznie intencja autora (patrz tagi).

Adawo

@xfin: Tak, to jest mój domysł w intencje @nrm nie wnikam ;-)

nrm

@Grzesie2k Nie hejtuje PHP i Laravela na 4prog który jest na tym ;) @Adawo to idealnie opisał ;)

@xfin "nie plusuję mema (który nie jest zrobiony, tylko przerobiony)" - tak, to wykorzystanie serii "upośledzony piesek" ale to przecież na tym polega. Chciałeś abym wymyślił od początku zupełnie nowy format? To wtedy nie było by takie śmieszne.

lukas_gab

Chyba, nie dla mnie te treści, bo ani mnie nie śmieszy ten rodzaj humoru, a i też nie do końca rozumiem tą dyskusję. Nie wiem, czy to już ten czas, że przestaje się rozumieć trendy i nowe reklamy w tv... ale do cholery nie mam nawet 30 lat ...

Doggye

Ze wzgledu na moj nick i ulubiony fw czuje sie podwojnie dotkniety :p