problem z sesją czy z URL?

0

Witam!
Problem wygląda tak:
1.strone główna odpalam na localhoscie tak: "http://localhost/~hurtownia/index"

2.wybieram sobie wyswietlenie pełnej oferty:"http://localhost/~hurtownia/index.php?pelna=tak" no i ładnie odswierza mi sie stronka główna wraz ze wszystkimi danymi które powiiny byc wyswietlone.

Problem zaczyna sie kiedy klikam przycisk WSTECZ (adres zmienia sie na "http://localhost/~hurtownia/index" i dane znikają tak jak powinny, jednak kiedy klikam przycisk DALEJ przeglądarki adres URL zmienia sie na :"http://localhost/~hurtownia/index.php?pelna=tak" ale dane nie są juz wyświetlane!!)

Powyższy problem mam tylko w FF, pod IE działa jak należy!!
Z drugiej strony jak wrzuce sobie wszystko na serwer to nie działa ani po FF ani pod IE!!

thx za wszystkie odpowiedzi!!</url>

0

Jeśli na stronie są wykorzystane sesje to tak - sesja może już być nieaktywna po kliknięciu na przyciski wstecz i dalej, ale wtedy pojawia się komunikat, że sesja wygasła. Lepiej umieść przyciski wstecz i dalej zawierające odnośniki na stronie.

0

przy wciaskaniu wstecz i dalej strona nie musi być odświeżana (zależy od ustawień; domyślnie nie jest przez 3 lub 4 poziomy), więc to raczej jest problem z firefox'em (wył. autowypełnianie formularzy) niżeli ze stronką/sesją.

0

A może jeżeli ma nie być cache'owana, to wypadałoby o tym powiedzieć przeglądarce?
Zresztą - czy są tylko dwie przeglądarki na świecie? Użyj Opery, sprawdź jak tam jest, domyślam się, że będzie podobny efekt jak w Fx. A to dlatego, że obydwie (w przeciwieństwie do IE) są w miarę nowoczesne i na tym samym poziomie.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0