wycena serwisu - PILNE!!!

0

Potrzebuję jak najszybciej aby ktos podal mi orientacyjną cenę jaką mogę zarzadać od klienta za wykonaną prze mnie aptekę leków bez recepty http://156.17.231.18:8080/esculap/index.php login:1234, haslo:1234. Nie mam pojecia w jakich granicach balansuja ceny za podobne serwisy a nie chcialbym popelnic gafy ani zrobic z siebie frajera:).
P.S.
Sklepik w obecnej chwili stoi na uzyczonym mi serwerze z tego wzgledu moze byc niedostepny zwlaszcza w godzinach ranych:).

0

Nie jest to może projekt pierwszej klasy, ale dziala...
Dla klienta liczy się głównie wyglad i jesli chcialby wziąć wiecej kasy to popracuj nad tym. Dla nic nie liczy sie system, czy jest bezpieczny, bez bledow, dopiero pozniej to zrozumieja.

Zalezy jaki jest klient, ja bym tak zaczał negocjacje ok. 10 000 :)

0

10 tysiaków to lekka przesada, na rynku jest zajebista konkurencja i ceny są bardzo niskie. ot - pomiędzy 2000 a 5000. ten jest dość ubogi, bo to w sumie tylko sklep i zapewne panel do niego, więc chyba będzie bliżej 2000...

0

Zanim to sprzedaż daj jakimś ludkom do testowania.
Jak widziałem masz jakąś obsługę błędów, ale i tak dało obejść się kilka rzeczy m.in. pozwalasz zakupić niecałe opakowanie leków (choćby '1.6' sztuki) co jest bez sensu, a w efekcie daje ci sumę do 3 miejsc po przecinku.

Potestuj to lub daj komuś kto nie ma o tym żadnego pojęcia. Pewnie taki ktoś od razu znajdzie jakieś nieprawidłowości.

ps. popracuj nad wyglądem, czasem dla klienta najważniejsze są "neony"

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1