Unikalne adresy IP z USA

0

Cześć! Potrzebuję tanio ogarnąć (docelowo kilkadziesiąt) dedykowanych adresów IP VPS ze Stanów. Najlepiej z różnych serwerowni, lokalizacji.
Chcę postawić na nich OpenVPN.
Pytanie gdzie mogę dostać coś takiego niedrogo?
Najczęściej oferowany jest max. 1 dedykowany adres IP przez dostawców VPNów.

0

Na moje prywatne potrzeby do chrome jest wtyczka dotvpn, tam mozna bezplatnie i szybko korzystać z adresów IP z Nowego Yorku. Opera miała też wbudowane VPN z USA

Co do vps z usa https://www.vpsserver.com/vps-usa/ tutaj za darmo mozesz sprawdzić. Podejrzewam do czego to potrzebujesz, należy pamiętać iż często różne serwisy mają zabezpieczenia przez IP z vps.

Miałem kiedyś klienta który miał szalony pomysł(potrzebowal 100 adresów IP z niemiec) chciał kupić w tym celu 100 modemów i kart sim i wszsytko miało być u jego znajomego w niemczech. Czy pomysł zrealizował - tego nie wiem. Choć moim zdaniem wystarczylby jeden modem 4G i karta sim ze zmiennym ip i zdalnie restartować połączenie dostać nowe IP

0

@grzzpo mam nadzieję iż cokolwiek wymyśliłeś jest to uczciwe! :) Takie czasy iż trzeba obracać się między przepisami zeby samemu nie dostać po 4 literach. amazon ma surową politykę jeśli chodzi o prowadzenie kont. 1% negatywnych komentarzy i blokują Ci konto, nie można też ponownie stworzyć kolejnego na te same firmowe dane. Miałem sytuację iż otrzymywaliśmy negatywny komentarz bo przesyłka została wysłana uszkodzona co było raczej winą kuriera, gdyż produkt został wysłany prawidłowo(plexa - osłony antyvirusowe). Zresztą jak widzę kurierzy chodzą po tym mimo iż dajemy naklejki uwaga szkło! Jest ten amazon problematyczny i nie bd sie rozpisywał jak my radzimy sobie z ich surową polityką ponieważ z tego żyję.

Kupieie 100vps wydaje sie być bardzo kosztowne i skomplikowane w utrzymaniu. Może oszczęndniej byłoby poszukać dedykowanego serwera ze zmiennym IP z usa? albo zainwestować w płatne usługi typu NordVPN?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1