Newsletter - jak stworzyć

0

Cześć.

Nie umiem podłączyć newslettera do strony, nie mówię o konkretnej sytuacji tylko, że ogólnie nie znam się na tym bo jak na przykład chciałem się nauczyć jak dodawać treść na stronę to wyszukałem sobie poradnik i tam nauczyłem się jak używać wordpressa, natomiast nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś uniwersalnego poradnika który by mi pokazał jak podłączyć newsletter z jakiejkolwiek platformy, no biorę pierwsze z brzegu: activecampaign, sms & email experts, oraz żeby użytkownik po dodaniu maila na newsletter nie był przekierowywany na nową stronę, tylko żeby na tej samej stronie wyskoczyło mu powiadomienie np. "Dziękujemy za twój email".

0

No ale to do Twojej strony zrobionej od podstaw ? czy to jakis kombajn. Wszędzie trzeba pokombinowac. Na Wordpresie nic nie robilem wiec nie pomoge. Jesli chodzi o zwykłą stronę to trzeba znajesc jakis skrypt, odpalic go na localu i pogrzebac tam gdzie sie chce cos zmienic.

0

Newsletter w najprostszej wersji to zwykły formularz kontaktowy bez treści, w wp zrobisz to nawet w contact form 7. Ponadto w sieci pełno gotowców i tutków.

1

i jeszcze RODO.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0