Darmowy i prosty we wdrożeniu system płatności?

Odpowiedz Nowy wątek
2016-12-16 19:36

Rejestracja: 5 lat temu

Ostatnio: 9 miesięcy temu

0

Witam.
Jestem w trakcie tworzenia pewnego projektu stronki z użyciem PHP... - Serwis w którym można wykupić sobie dostęp do jej elementów. Do zakupu chciałbym wdrążyć system płatności taki jak dotpay czy przelewy24. Czy możecie polecić mi coś darmowego i prostego do wdrążenia?

UWAGA!
Strona tworzona jest na zaliczenie projektu więc chciałbym, aby to po prostu poprawnie działało. Nie oczekuję cudów :P Znalazłem bardzo fajną i prostą instrukcję do wdrążenia przelewy24, lecz niestety przy zakładaniu konta wyszło na jaw że trzeba mieć firmę by korzystać z ich usług. Co do dotpay to również znalazłem instrukcję, tylko strasznie długą i dość pogmatwaną, której mówiąc prosto nie ogarniam. Bardzo proszę o propozycję, oraz najlepiej jak by dało się wskazanie do prostej instrukcji wdrążenia :)

edytowany 1x, ostatnio: bogdans, 2016-12-17 12:58

Pozostało 580 znaków

2016-12-16 21:44

Rejestracja: 9 lat temu

Ostatnio: 2 godziny temu

Lokalizacja: Grudziądz/Bydgoszcz

Nie potrzebujesz działającego systemu płatności bo jak pokaże że działa? Potrzebujesz podpiąć konto testowe, takie z którego się korzysta podczas tworzenia aplikacji. https://www.dotpay.pl/dla-developerow/ według tego możesz je założyć podając tylko maila.


It's All About the Game.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0