Facebook box, jak usunąc margin

0

Witam, jak usunąc ten margines który tworzy się w boxie facebooka?

Generalnie wstawiam box poprzez to:

	<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/page.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Ffacebook%2F%3Ffref%3Dts&tabs&width=290&height=130&small_header=false&adapt_container_width=true&hide_cover=false&show_facepile=false&appId" width="290" height="130" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true"></iframe>
	

w stylach mam ustawiony margin 0 dla body, jednak sam box ma jeszcze jeden margin. Problem w tym, że nie potrafię się do niego dostać.

0

lel, ale facebook spieprzył :D

ewidentny bug u nich, ale nie masz na niego wpływu, nie możesz modyfikować styli w iframe

0

Co ciekawe, box siedzi już od 2 tygodniu, i dałbym sobie uciąć palca że wszystko było okey, a wczoraj magicznie przestało wszystko pasowac :/ w każdym razie dziękuję.

0

No zapewne coś zmienili i zepsuli. Wstawiając iframe wstawiasz przecież fragment ich strony - mogą go sobie dowolnie zmieniać non-stop.

0

Wnętrza iframe'a nie ostylujesz, ale możesz ostylować sam iframe - obuduj go odpowiednim kontenerem z overflow:hidden, daj iframe'owi ujemne marginy i ewentualnie ustaw odpowiednio wysokość oraz szerokość kontenera.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1