Menu Bootstrap

0

Witam, chciałbym aby menu z bootstrapa znajdowało się na początku pod bannerem, a kiedy zescrolluję poniżej jego położenia- przyklejało się do górnej części ekranu. Czy jest to możliwe bez użycia dodatkowego js?

0

google-> Scrollable menu bootstrap ;)

0

Spróbuj użyć klasy css: .navbar-fixed-top:
http://getbootstrap.com/components/#navbar-fixed-top

I pamiętaj, że navbar ma wysokość 50px, więc trzeba będzie ustawić odpowiedni padding elementów znajdujących się poniżej.
Powinno też zadziałać dodanie klasy css: .navbar-static-top.

0

Wydaje mi się, że to nie wyjaśnia nadal mojego problemu- te klasy doskonale są już mi znane. Chodzi o to, że po wejściu na stronę (na początku) menu ma być przyklejone do dolnej krawędzi jednego diva, a jeśli zescrollujemy stronę niżej (niżej niż obecnie znajduje się menu, przytwierdzone "na stałe") to powinno się ono przykleić do górnej krawędzi ekranu- chcę uzyskać taki efekt koniecznie stosując menu bootstrapowe.

0

To takie coś bez JavaScriptu raczej nie jest możliwe. Rozumiem, że chcesz aby menu było pod banerem, a jak użytkownik przewinie suwak na dół, to żeby baner zniknął i u góry było przyklejone tylko menu? Jeśli o to chodzi, to potrzebowałbyś JavaScriptu żeby sprawdzić pozycję suwaka przeglądarki i w zależności od jego pozycji ustawić odpowiednie style.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1