Darmowy hosting

0

Szukam darmowego hostingu, do testów polegających na częstym przesyłaniu i pobieraniu do/z serwera bardzo małych plików (ok 1kb/szt.) poprzez FTP w zewnętrznej aplikacji, ale za to dość często (nawet sto takich operacji w ciągu dwóch minut). Potrzebuję konta, które nie zostanie automatycznie zawieszone za nadaktywność, albo takiego jak 000webhost.com, który ostatnio zawiesił mi konto za brak aktywności mimo, że pliki były wysyłane i odbierane prawie codziennie. Podejrzewam, że stało się tak dlatego, że jest to serwer typowo pod postawienie stronki, a nie używanie go jako ftp - nie było ruchu więc zawiesili.
Widzę podobne tematy na forum, ale większość wiekowych, więc zakładam nowy.

Macie może coś sprawdzonego?

0

Wydaj 9 złotych i kup sobie VPSa w OVH :P

1

@axel234 - u mnie w stopce masz opcje bezpłatne (z szerokim opisem co i jak), ale hosting darmowy to zawsze jest i będzie niepewny - dlatego polecam zainteresować się opcją płatną - hekko. 50zł/rok, co roku rośnie Ci rabat i płacisz coraz mniej. Dwie umiarkowane pizze odżałujesz i masz całe 365 dni hosting ;)

0

@dzek69 Dzięki za linki w stopce. Bardzo się przydadzą. Dzięki też za hekko. Pomyślę.

A i jeszcze jedno... jak myślicie, czy jedno moje wejście dziennie na stronę postawioną na tym hostingu (stroną jest plik index.html i nic więcej) wystarczyłoby za to, że ci z 000webhost.com uznaliby, że jest ruch na tej stronie? Bo ten hosting generalnie nigdy mnie nie zawiódł gdyby nie te zawieszenia związane z brakiem ruchu.

1

Pewności nie ma... Ale tak czy siak - to kombinowanie mające na celu obejście ich regulaminu - mnie się to wydaje po prostu nie fair. Wiesz jakie są warunki to się dostosuj, a nie próbuj wykorzystywać czyjąś dobrą wolę niezgodnie z ich intencjami ;) 50zł to nie majątek.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0