ScrollTo na mobilnych urządzeniach

0

Witam serdecznie w to słoneczne popołudnie!
Mam problem, a mianowicie: napisałem stronę na urządzenia mobilne (dopiero zaczynam przygodę z media-query), a na niej używam pluginu ScrollTo na elementach menu jako nawigacji po stronie. Na urządzeniach mobilnych jest problem, ponieważ strona musi być przesunięta na samą górę aby przyciski menu działały poprawnie, w innym przypadku nic się nie dzieje.
W czym może być problem???
Poza tym obrazek główny ten na czerwonym tle przesuwa mi się do góry także nie wiem czemu.
O to link do strony:
http://roboczy.ps.biz.pl/pub/pulsar/

EDIT
Kolejny problem:
Na jednych urządzeniach media-query działa ok, na innych nie działa w ogóle. Zauważyłem, że na tych nowszych odpala się po prostu jakby miały rozdzielczość monitora. Też nie wiem co z tym zrobić.
Media-query, które ustawiłem, przykładowo wynosi max-width 480, nexus S4 może mieć szerokość dajmy na to 1000 (nie wiem właśnie jak to dokładnie wygląda z tą szerokością ekranu, jedna szerokość mobile nie jest równa drugiej). W takim przypadku mógłbym wykrywać czy strona odpalana jest na urządzeniach mobilnych i odpalać osobnego CSS'a, w którym dla 1000 będzie media-query jak dla 480, ale póki co łapie czy jest na urządzeniach mobilnych poprzez Javascript, więc nie mogę zmienić pliku CSS przez JS, dobrze myślę? Nie mogę ustawić w jednym pliku CSS media-query dla max width 1000 czy 1500 bo na monitorach się wysypie, musi być osobny plik dla urządzeń mobilnych. Chyba, że istnieje inne rozwiązanie, coś źle robię, źle myślę.

Pozdrawiam

0

Sprawdzałem na telefonie i wygląda na to, że twój plugin działa poprawnie. Strona przewija się niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajduję na niej.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1