Logowanie przez API Facebook

Odpowiedz Nowy wątek
2014-04-17 11:55

Rejestracja: 6 lat temu

Ostatnio: 2 tygodnie temu

0

Witam serdecznie!
Dopiero co zacząłem wykorzystywać API Facebooka w Javascripcie, a już napotkałem problem, a mianowicie:
Nie mogę zalogować się przez button, który udostępnia API wraz z kodem do logowania, komunikat, który wyskakuje wygląda tak:

Konfiguracja aplikacji nie zezwala na wykorzystanie podanego adresu URL.: Co najmniej jeden z podanych adresów URL jest niedozwolony przez ustawienia aplikacji. Adres musi pasować do adresu URL witryny lub strony kanwy albo domena musi być poddomeną jednej z domen aplikacji.

Czytałem wątki na ten temat, większość jest nieaktualnych ponieważ wygląd konta API na facebooku zmienił się. Rozumie, że muszę podać App Domains w ustawieniach konta API, ale gdy podaję jakąkolwiek to wyskakuje błąd o treści:

This must be derived from Adres URL kanwy, Secure Canvas URL, Unity Binary URL, Site URL, Mobile Site URL, Page Tab URL lub Secure Page Tab URL. Check and correct the following domains: pulsarsystem.pl

Dodawanie www, http:// , na końcu znaku / , a także innej domeny nic nie daje. Wertuje tematy na forach i nie mogę znaleźć rozwiązania. Szkoda bo już zaczęło mi się podobać to API.
Czy ktoś mógłby mi pomóc? Irytujący problem.

EDIT
Doszedłem do tego, przepraszam za wątek.
Rozwiązanie problemu:
W ustawieniach konta API należy kliknąć Dodaj platformę, a następnie podać adres strony, na której używamy API Facebooka.

Pozdrawiam :P

edytowany 3x, ostatnio: nieznasz, 2014-04-17 12:08

Pozostało 580 znaków

2016-02-02 13:02

Rejestracja: 5 lat temu

Ostatnio: 2 lata temu

0

gdzie sa te ustawienia? gdzie ty to zmieniłes bo mei widze tego

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0