Sklep internetowy

0

Witam.
Musze stworzyć sklep internetowy. Szukam jakiegoś gotowego oprogramowania, najlepiej bezpłatnego, ale musi być profesjonalne. Jeśli takiego nie ma to może być odpłatne. Musi mieć wersje mobilną i funkcję zwrotów. Prosiłbym o jakieś propozycje. Z góry dziękuję.

0

Co sądzicie o Prestashop?

0

ze swojej strony proponuje redcart

0

Profesjonalizm niestety nigdy nie jest za darmo. Dlatego jeśli szukasz funkcji o których mówisz, to tak samo jak major_ska polecam platformę RedCart.
Najlepiej wypróbuj bezpłatny sklep testowy, gdzie przez 14 dni możesz skorzystać ze wszystkich możliwych funkcjonalności na http://redcart.pl/ :)

0

W platformach komercyjnych wybór jest spory, ale jeśli stawiasz na rozwiązania darmowe - prestashop będzie OK.
Chociaż to zależy czego potrzebujesz, jeśli np. rozbudowanej integracji z allegro, pocztą, czy kurierami, to zainteresuj się platformami zarządzanymi przez konkretne firmy, napisanie/zlecenia napisania integracji będzie Cię kosztowało o wiele więcej niż abonament za platformę. Jeśli potrzebujesz absolutnej podstawy, postaw Prestę na jakimś hostingu, znajdź ładny darmowy szablon i będziesz zadowolony.

Nie chciałbym tu spamować, ale odezwij się na PW jeśli jesteś zainteresowany - podeślę kontakt do firmy gdzie pracuję, mamy w ofercie platformę oraz usługi poza platformą, także pewnie będziemy w stanie coś zaoferować :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1