Hosting pod www,forum

0

Jak w temacie możecie coś polecić. Szukam czegoś z możliwością wyboru php oraz modyfikacją pliku php.ini

1

Z modyfikacją plików php.ini może być problem, przynajmniej ja nie spotkałem hostingu w którym sam mógł bym to robić, jak już to musiałem kontaktować się z suportem.

0

Część rzeczy można modyfikować http://www.hekko.pl/hosting_www.html inne można ustawić np poprzez htaccess . Masz 14 dni darmowych na testy więc możesz sprawdzić ;) A co do wersji php to masz do wyboru na każdą i domene i subdomene 4.4.8, 5.2, 5.3, 5.4, 5.5

0
betoniara napisał(a):

Z modyfikacją plików php.ini może być problem, przynajmniej ja nie spotkałem hostingu w którym sam mógł bym to robić

Sporo hostingów coś takiego oferuje, już ładnych kilka lat temu uzywałem jednego z nich, gdzie taka edycja była możliwa... Zobacz sobie hostingi w stopce pod postami @dzek69 - bodajże conajmniej jeden ma taką możliwość- zresztą dość ciekawa oferta, sam skorzystałem - z tych linków u niego jeszcze zniżkę dostaniesz :)

0

ja również, pod jakieś forum, generalnie nic ogromnego, gdzie możesz wybrać php (najnowszy z php4, php5.2, php5.3, php5.4, php5.5) i modyfikować php.ini to hekko.pl. link w stopce, niestety, na nim chyba zniżki i tak nie będzie (choć już nie pamiętam). zniżkę za mój link w stopce masz na pewno na mydevil, tylko to jest już konto shellowe, na którym możesz już zupełnie (prawie) wszystko, wliczając kompilację i uruchamianie własnych programów.

no i tak jak pisze @mr_jaro - jest okres testowy, także sobie sprawdzisz czy Ci pasuje :)

tu gdzieś jest link ;)
|
|
|
V

0

Przyznam szczerze, że zaskoczyliście mnie. Dzięki wam podejmuję decyzję o zmianie hostingu. Już lepiej nie będę pisał z jakiego korzystam, bo mnie wyśmiejecie. Żyłem troszkę w niewiedzy. Czas to zmienić. sam teraz szukam, który hosting oferuje najwięcej opcji modyfikacji. Hekko z tego co widzę, ma możliwość zmiany 11 opcji, tylko odstrasza mnie troszkę brak suportu 24/7 bo w obecnym hostingu to mam i korzystałem nie raz w niedzielę. Znalazłem jeszcze netdc.pl ,które to na koncie testowym daje mi 18 opcji do zmiany plus zmiana wersji parsera na jaką chcę odpisali mi z suportu. Co myślicie jakieś inne propozycje?

0

11 opcji w php ini ale resztę jak już napisałem ustawiasz w pliku htaccess i masz ten sam efekt, więc nie 11 a większość dostępnych w php ;)

0

Tani VPS da ci możliwość modyfikacji wszystkiego prócz kernela.

0

Póki co po dłuższych testach przenoszę część rzeczy do netdc.pl
Spodobał mi się ich pakiet webdewelopera m.in omawiana tutaj opcja modyfikacji php.ini oraz wilcard.
Można oczywiście bawić się htaccessami ale jakoś wolę tak.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1