Płatne pluginy

0

Czy jako firmy/freelancerzy często kupujecie płatne pluginy, czy posiadacie jakieś bardzo pomocne narzędzia, które warte są swojej ceny. Zastanawiam się nad kupnem FancyBoxa v2.0 ( drogi nie jest w sumie) oraz MoxieManager do TinyMCE (ten kosztuje aż 600€). Znacie może jakieś lepsze cenowo/jakościowo? Czy wykorzystujecie jeszcze jakieś dodatki do stron ?

0

Ale takiego MoxieManagera napiszesz dajmy na to w tydzień, a FancyBox ma jakieś 666 alternatyw 100% za darmo, więc... nie, nie kupuję niczego takiego. Jeżeli co by było naprawdę fajne i jednocześnie nie do napisania w parę dni - to bym kupił.
Swoją drogą - ostatnio szukałem biblioteki do wykresów, potrzebowałem rysować specyficzny rodzaj wykresu - przejrzałem kilkanaście bibliotek w różnych technologiach - żadna z nich, nawet te za $1000 nie potrafiły zrobić tego, co oczekiwałem. Napisałem sobie sam coś realizujący moje potrzeby - nie całą bibliotekę generującą skaczące wykresy i inne cudawianki jakie się sprzedaje - ale po prostu coś, co narysuje to, czego oczekuję. Dwa dni roboty i nawet nie powiem, że zaoszczędziłem xxx zł. Wniosek - nie masz gwarancji, że kupiony produkt spełni Twoje oczekiwania, a przy kwotach rzędu 600 EUR to bym się poważnie zastanowił.

0

Płatne pluginy wymyślono na potrzeby dużych firm, które:

  1. są wstanie zapłacić np. 600EUR za jakiś kawałek kodu
  2. potrzebują "podkładki", że soft ma gwarancję itp.
  3. potrzebują supportu do danego softu.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0