PrestaShop i płatności PayPal

0

Witam,

Ostatnio zainteresowałem się systemem PrestaShop i jednego tematu nie mogę rozgryźć. Chciałbym się poradzić odnośnie modułu płatności. W sklepie zainstalowałem i skonfigurowałem moduł PayPal v2.8.6. Jednak po dokonaniu zakupów zostaje przekierowany na paypal.com gdzie mogę dokonać płatności tylko za pomocą konta paypal, nie mogę zrobić przelewu online z banku. Czy ktoś orientuje się w temacie?

Dziękuje i pozdrawiam :)

2

Paypal nie obsługuje przelewów z banków (tj. użytkownik może wcześniej przelać sobie kasę na konto paypal, ale nie ma do wyboru kont bankowych już w momencie dokonywania płatności - wtedy tylko kasa z konta paypal, albo karta kredytowa --- to nie jest Polski twór, a w Ameryce z tego co kojarzę mało kto słyszał o klasycznym przelewie - tam wszystko załatwia się kredytówkami)

Szukaj modułów pod dotpay.pl/platnosci.pl/yetipay (dziwny i nowy wynalazek, więc pewnie nie będzie).

0

Dzięki. W takim razie jakie metody płatności są najlepszym rozwiązaniem dla sklepu instalowanego dla odbiorców z Holandii?
Pozdrawiam

0

No bez przesady. Mogę znać płatności "międzynarodowe" (Paypal, Moneybookers) czy polskie (wymieniane platnosci.pl/dotpay/yetipay), ale Holdenderskie to sobie sam w Google szukaj, albo zapytaj klienta, jeżeli Ty nie siedzisz w Holandii i nie dla siebie to robisz...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0