Siemka!

Robię prosty projekt do pracy, aczkolwiek stosunkowo rozbudowany o różne "pierdółki" I stąd pytanie do znających temat. :)

Chcę umożliwić użytkownikowi przeglądanie ALGORYTMU. Jest on obecnie w PDFie, ale wielkości niestandardowej... i przeglądanie "suwakiem" poziomo/pionowo jest co najmniej wkur...

Jest to algorytm, który zawiera sporo bloków decyzyjnych, ale nie ma żadnego wprowadzania danych. Niby można by stworzyć okna dialogowe z klikaniem "OK" lub "Anuluj" - ale wówczas byłoby to syfiaste, bo trzeba by za każdym razem dojść do końca, aby skończyło się tworzenie okienek. W jakim języku coś takiego można by przedstawić? Bo kompletnie nie mam pomysłu.

Chcę przepisać "zawartość" algorytmu do jakiejś przystępnej formy przy użyciu odpowiedniego języka;)

Nie podrzucajcie kodów źródłowych - wystarczy podrzucić język i jakieś "słowo klucz" Dużo przyjemności sprawia mi rozgryzanie problemu - stąd proszę TYLKO o wędkę

Pozdrawiam! :)

---EDIT---

Spróbuje jeszcze bliżej opisać... :)

Algorytm teraz jest w PDFie. Nie chcę ani otwierać PDFa, ani go "wklejać" na stronę. Chcę go przepisać i wplecić w jakiś język, aby przyjemniej się przeglądało.

EWENTUALNIE - mogę to zrobić we flashu. Czyli Wyświetla się pytanie: Czy masz samochód? i wyskakują dwie opcje "TAK" lub "NIE". Po kliknięciu na którąś z odpowiedzi - znika pytanie i pojawia się analogicznie dalsza część algorytmu i znowu klikamy... itd itp i dochodzimy do końca.