WWW z blogiem i integracją z Facebookiem

1

Witam.
Mam kilka pytań do bloggerów i wtajemniczonych w społecznościówkę.
Co chciałbym mieć:

  1. strona połączona z facebookiem. wiem jak wrzucić "lubię to", ale czy lepiej, żeby like box na stronie był dla strony www (zwykłe sharowanie example.pl), czy dla strony na FB (strona firmy, facebook.com/example)?
  2. www wraz ze zintegrowanym blogiem na example.pl/blog/ (podstrona z szablonem strony głównej) i tu pytanie: czy przekierowując na przykład bloggera na domenę mogę określić skórkę taką jak ma cała reszta mojej strony? jeśli nie to czy polecacie jakieś darmowe proste blogi do wrzucenia na własną stronę, lub blogi które przy przekierowaniu pozwalają ustalić zaawansowany template?
  3. posty i komentarze na blogu zintegrowane z Facebookiem, a mianowicie: piszę post (na FB firmy albo blogu) i ten pojawia się tu i tu, ludzie mogą pisać komentarze na mojej stronie z blogiem i na FB i pojawią się one w obu miejscach. z tym jest najgorzej, ponieważ nie mam pojęcia jak funkcjonują appsy FB, jak takie coś łączyć ze stroną firmy? szukałem trochę w temacie, ale nie znalazłem odpowiedzi (lub ich zlepku) takiej, która wyjaśniła by mi możliwości i sposób wykonania tego co chcę.

Dzięki z góry

0

1) Ale przecież Twoja strona na FB jest uzupełnieniem strony www. Na ogół "lubi się" więc profil strony FB.
2) Praktycznie każdy system bloga pozwoli Ci dowolnie zmodyfikować szablon. Bierz wordpressa, wszyscy go mają, wszyscy chwalą, to pewnie jest dobry, a ze skórkami WP ludzie robią, co chcą.
3) Możesz wrzucić ramkę ze streamem z FB (wtedy masz na stronie i na wallu to samo), albo możesz zastosować fejsbukowe komentarze do stron. Innej opcji nie znam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0