Ściąganie opornych gier flash

0

Witam,

Mam pytanie, jak ściągnąć tą grę:
Pierwsza
i tą:
Druga
Trzecia
bo próbuje przez firefoxa: narzędzia -> informacje o stronie ale niektórch się nie da, tzn ściągam i jest czarno albo pisze że błąd.
Na necie nigdzie nie ma.

0

Ogólnie moja metoda (nie tylko moja) ściągania wszelakich zasobów z netu jest taka: otwierasz źródło strony, szukasz "swf" dla flasha, "mp3" dla muzy itd., i sprawdzasz czy nazwa się zgadza jak tak to ściągasz. Ja robię tak (proszę się nie śmiać xD): tworzę sobie szablon najprostszy html i daje tam linka z flashem i "zapisz plik docelowy jako..." :D

0

1.Gdy te dwa pliki AGI.swf i ABS.swf wrzucam do folderu z grą - jest tak samo czyli wyskakuje to: Obrazek a potem nic się nie dzieje i jest czarny ekran.
2.Nie wiem jak używać tego firebuga zainstalowałem go :/
3.dalej nie działa

Może jest jakiś programik do wyszukiwania plików które muszą być w tym folderze?
Próbowałem zapisz stronę jako, ale wywala mi tyle tych błędów że firefox się zacina na 10 minut :(

Jeszcze jedno: jak są gry 3D to w ogóle nie wiem co ściągnąć, nie ma żadnego swf, jest tylko jakiś plik z nazwą gry i rozszerzeniem .dcr

0

Flash chyba może sprawdzić z jakiego adresu został uruchomiony. Aplikacje Directora (.dcr) to na pewno mogą.

0

może tylko sprawdzić z jakiego adresu został załadowany. nie ma możliwości sprawdzenia adresu strony, na której jest wyświetlany (chyba, że przez js lub serwer zwróci referrera w parametrze w url'u swfa).

0

Wielkie dzięki!

Udało mi się to obejść, po prostu jak jest na mojej stronie fragment kodu z grą to podmieniam ścieżkę gry na ten adres, z którego normalnie ściągam grę np.
http://cache.armorgames.com/f[...]mes/papas-freezeria-12067.swf i nie ściągam gry.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0