styl i formatowanie

0

Robię swoją pierwszą stronkę i mam problem z ogólnym formatowaniem tekstu, tzn. mniej więcej umiem to zrobić, ale.... no właśnie, to co robię nie podoba mi się. Czy są jakieś schematy wyglądu poszczególnych części strony lub coś w tym stylu ? Dobieram kolor, styl, rodzaj czcionkę, formatuję ustawiam i i tak wygląda to kiepsko:/ Jakieś schematy czy coś ? Nie za bardzo wiem jak to przedstawić, po prostu strona graficzna to był banał, kodowanie w większości też, ale nie mogę ułożyć napisanego tekstu tak by wyglądał elegancko. Można to jakoś rozwiązać, czy pozostaje to na zasadzie"albo się umie albo nie" ?:/

0

daj linka do tej strony to się zobaczy co i jak można poprawić

Albo podaj kody źródłowe.

0

Strona jeszcze nie istnieje dla świata, właśnie dlatego, że mi się nie podoba. Pozwolę sobie wysłać stronkę na Pana maila.

0

To nie można zamieścić listingu publicznie, albo tutaj w tagach <.code></.code> (bez kropki)? Po to jest forum chyba...

0

Listing ? Ale tu nie ma czegoś takiego jak kod źródłowy ? To nie programowanie, a ja nie mam problemu z zapisaniem tego w html czy z zastosowaniem stylów css. Mi chodzi tylko o estetykę strony. Chciałbym żeby to jakoś wyglądało, a nie umiem tego ułożyć jakoś elegancko, dlatego pytałem o jakieś schematy, podziały, czy cokolwiek tak żeby wyglądało to elegancko, a jednocześnie żebym nie musiał tutaj zatrudniać kogoś kto potrafiłby to wszystko ładnie sformatować.

0

Tak. Genialne. Tylko... Co to ma być ? I słowo komentarza też by nie zaszkodziło, może bym szybciej zrozumiał. A tak to albo ja nie rozumiem, albo Ty minąłeś się z celem.

Ja chciałem się tylko dowiedzieć czy są jakieś schematy formatowania poszczególnych elementów strony. Chodzi o to, że kolorystyka strony jest trudna i ciężko mi coś dobrać, czcionkę, kolor, formatowanie... A ty mnie wrzucasz na jakąś stronę o międzynarodowych standardach tworzenia stron i aplikacji webowych.
Poczekam na "michal_macieja" może on coś wykombinuje.
A jak nie to temat się zamknie i sam będę dalej się głowił;)

0

Yeah. Mam to co potrzebowałem. Nikt nie wie o co chodzi, ale dziękuje tutaj "michal_macieja". Strona wygląda elegancko, jeszcze tylko sam tekst poprawię. Temat można zdecydowanie zamknąć. Jest ok;)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0