Zarejestruj się jako uczestnik lub dołącz do grona prelegentów! Agenda poniżej.
https://nocinformatyka.pl/wydarzenia/noc-informatyka-2019/

28.09. w krakowskim klubie Żaczek

Noc Informatyka nie jest typową konferencją, jakich wiele – tu nie ma garniturów i formalizmów, poza prelekcjami na uczestników czekają inne atrakcje, a wszystkie prelekcje odbywają się w nocy.

To niekonwencjonalne wydarzenie rozrywkowo-naukowe łączy w sobie elementy konferencji otwartej, imprezy integracyjnej oraz sportów ekstremalnych. Ma być ciekawie, zabawnie, ale i mądrze.

To świetna okazja do wymiany poglądów, dyskusji, konkursów oraz spotkań z ciekawymi ludźmi. Udział może wziąć każdy, nawet jeśli informatyka nie jest jego najmocniejszą stroną – może dowie się czegoś ciekawego, odkryje nowe zainteresowania albo pozna prawdziwych pasjonatów, którzy zachęcą go do dalszego pogłębiania wiedzy.

Pierwszy raz Noc Informatyka odbyła się w 2007 roku – studenci należący do nowo powstałego koła naukowego postanowili zorganizować spotkanie naukowo-rozrywkowe dla informatyków. Przede wszystkim miało być ciekawie i zupełnie inaczej niż podczas tradycyjnych konferencji. Spotkanie odbyło się w salce imprezowej krakowskiego akademika Akropol. Zakończyło się sukcesem, uśmiechem na twarzach uczestników i sobotnim odsypianiem. Po bardzo pozytywnych komentarzach i prośbach o powtórzenie inicjatywy było już jasne – będzie to impreza cykliczna.

Inicjatywa staje się z roku na rok coraz bardziej popularna i odbierana jest bardzo pozytywnie. To powoduje, że Noc Informatyka odbędzie się już po raz dwunasty.

Jeśli zdobywanie wiedzy w „tradycyjny sposób” cię usypia, przyjdź – gwarantujemy dobrą zabawę, inspirujące wykłady i możliwość poznania ciekawych ludzi. Zapraszamy!

Agenda:

  1. Jacek Marmuszewski, Senior DevOps Engineer w AirHelp
    Temat: Kubernetes - the hard way

  2. Dominik Czarnota, Security Engineer w Trail of Bits.
    Temat: Fancy "privileged" Docker container escapes,

  3. Krzysztof Zubek z ESET, Czym jest potencjalnie niechciane oprogramowanie.

  4. TBA

Rejestracja:https://nocinformatyka.pl/wydarzenia/noc-informatyka-2019/

Chcesz zgłosić temat? Call for papers nadal trwa! https://nocinformatyka.pl/cfp/