IT [email protected] z Capgemini

Zapraszamy na otwarte spotkania z ekspertami z centrum biznesowego Cloud Infrastructure Services w Capgemini. Z nami możesz zdobyć nowe doświadczenie i rozwinąć swoją wiedzę z zakresu nowych technologii i z różnych obszarów IT.
Zabierzemy Was w podróż do świata sztucznej inteligencji, konwersacji, dialogów, przyszłości obsługi klientów korporacyjnych. Pokażemy na jakim poziomie już dziś znajdują się chatboty, co potrafią i jak łatwo można je pisać samemu. Podzielimy się naszymi przemyśleniami i wiedzą. Serdecznie zapraszamy na podróż w przyszłość!

Agenda:
Wprowadzenie – czym są boty, gdzie żyją i i czym się żywią (30 MINUT)
LUIS – duży Pan, który dużo może (20 MINUT)
Conversation Learner – mały spryciarz świata AI (20 MINUT)
Przerwa (15 MINUT)
Eliza – pierwsza dama wśród botów (30 MINUT)
Asystent Google – bot w zasięgu ręki (30 MINUT)

Miejsce: Kraków, Plac Nowy 1
Data: 12.12.2018,
Start: 18:00.

Rejestracja: http://bit.ly/ITTalkZapisy
Wydarzenie FB: http://bit.ly/ITTalkWydarzenieFB

screenshot-20181120110042.png

Prelegenci:

Maria Kisiel – W Capgemini od 11 lat. Karierę zawodową rozpoczynała „na słuchawkach”. Po kilku latach na różnych stanowiskach w ramach IT Service Desk postanowiła zmienić profil. Aktualnie realizuje się w pracach projektowych związanych z tworzeniem botów.

Łukasz Gołąbek – Programista. Pasjonat. Uwielbia tworzyć użyteczne aplikacje oraz wygodny interfejs użytkownika.

Bartłomiej Cichopek – Programista z 11 letnim doświadczeniem w zawodzie. Swoją przygodę rozpoczął jako programista Delphi, w firmie Infover, gdzie współtworzył system ERP, oraz finansowo-księgowy. Następnie tworzył portal analityczny oraz portal funkcjonalny z wykorzystaniem PHP. W swojej karierze programował również sterowniki kas fiskalnych czy terminali płatniczych. Tworzył natywną aplikację na Windows Mobile mającą wspierać magazynierów w ich pracy. Stworzył również port tejże aplikacji na Androida. Obecnie od mniej więcej 6 lat programuje głównie w C# tworząc zarówno backend stron www, usługi typu REST/SOAP jak i pisząc aplikacje desktopowe. W Capgemini pracuje od ponad roku, na stanowisku Senior Tools Developer. Od niespełna roku zajmuje się developowanie chatbotów jako AI Developer.