[Bootcamp] Czy uzyskał ktoś dofinansowanie z urzędu pracy?

Odpowiedz Nowy wątek
2018-11-07 23:22
0

Witam, na wstępie powiem, że nie chce słuchać jakie to bootcampy są złe. A osoby, które uzyskały środki z urzędu pracy na kurs programowania mogłyby się podzielić swoją historia dotycząca pozyskania tych środków i załatwieniu wszyskich formalności.

Pozostało 580 znaków

2018-11-17 14:09
Brunatny Terrorysta
0

W każdym urzędzie pracy wygląda to inaczej. Musisz iść do urzędu i zapytać, czy mają kasę na szkolenia i jakie są warunki, żeby je dostać. Najczęściej urzędy kasy nie mają, a jak znajdzie się urząd, który kasę ma, to najczęściej musisz posiadać zaświadczenie pracodawcy, że zatrudni Cię po kursie. Tak więc nie rób sobie wielkich nadziei na sfinansowanie tego kursu z urzędu pracy. Nie jestem hejterem, żeby nie było, tylko realistą.
P.S.
Możesz też wejść na stronę swojego UP i oni czasem chwalą się dostępnymi formami aktywizacji, wolne środki mają najczęściej na początku roku, zazwyczaj są skierowane do ludzi z II profilu pomocy (bo są III profile) i często też są przeznaczone dla określonych grup wiekowych, z różnym wykształceniem często np. tylko średnim. W każdym urzędzie obowiązują te same przepisy, ale konkretna pomoc zależy od konkretnego urzędu niestety.

Pozostało 580 znaków

wczoraj, 08:35
0

Nie słyszałem, żeby urzędy finansowały tak drogue kursy. Z UP, to prędzej zostaniesz florystą lub operatorem wózka widlowego, bo na to kasa jest.

Pozostało 580 znaków

Odpowiedz
Liczba odpowiedzi na stronę

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0