Bezpłatne warsztaty dla twórców gier w Akademii Ganymede w Krakowie!

0

W najbliższy czwartek w Krakowie rusza Akademia Ganymede - bezpłatny cykl szkoleń i warsztatów dla początkujących twórców gier komputerowych. Pierwsze spotkanie odbędzie się 26. marca, a jego temat brzmi obiecująco - Projekt, produkcja, biznes - czyli jak stworzyć grę, która zarabia kasę? Właśnie ruszyły zapisy na listę rezerwową, kto pierwszy ten lepszy!!!
Piszcie na [email protected]!

1

czyli jak stworzyć grę, która zarabia kasę?

Kupić licencję na gotowy produkt tylko podmienić tekstury, jak te gry wykorzystywane na waszym serwisie? ;]

0

kurcze spóźniłem się a tak jestem ciekaw jak wygląda tworzenie gry bo sam mam pomysł na rozbudowaną grę do której potrzebowałbym dużej ekipy żeby ten cel zbudować :P

0

Wybierz sie na nastepne spotkania, z tego co wiem planowali dluzszy cykl zrobic, byc moze rowniez pare pobocznych eventow. Typu hackaton czy warsztaty.

0

Zgadza się. Tu piszemy o wszystkich spotkaniach https://www.facebook.com/ganymedeacademy. Najbliższy już w czwartek, zapraszamy!

0

tylko ja nie jestem z krakowa tylko z zadupia o nazwie mielec, a poza tym zajmuje sie psem i nie mam za bardzo komu zostawić!

0

:)
Zapraszamy z psem. W naszych zajęciach uczestniczą ludzie z Rzeszowa, to może jakiś wspólny trip? ;)

0

jest jeszcze jeden problem tzn. u mnie brak kasy od roku szukam jakiejś pracy nie fizycznej ale jest bardzo trudno najlepiej to mieć jakieś plecy, jeszcze jak bym miał jakieś doświadczenie to może bym szybciej znalazł albo mieszkał w mieście gdzie są wytwórnie gier :D a mielec jest wiochą zabitą dechami!!!

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1, botów: 0